| Andreeaandreeasaa a întrebat:

Bună TPU!
Prietena mea s-a dezvirginat la 14 ani, acum este îngrijorată pentru ceea ce ar putea păți, după dezvirginare nu iti mai cresc sânii?
Nu te mai dezvolți?
Ramani la aceeasi înălțime?
Un răspuns serios și corect va rog!
Dau funda!

6 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu, nu si nu. Toate acestea sunt determinate genetic sau hormonal si nu au legatura cu inceperea activitatii sexuale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Toate ''nenorocirile'' insirate si specificate reprezinta asa numitele ''mituri urbane'' una mai tampita, cretina si/sau mai halucinanta ca alta. Organismul se dezvolta exact la fel si in acelasi ritm si mod si in cazul in care ramane virgina pana la 18 ani si daca ea a fost dezvirginata la varsta de 14 ani. Multa sanatate!

| Invictusman a răspuns:

Salut!
,, Deflorarea " nu Influențează cu nimic schimbarea fizica care este stabilita genetic, asa ca poate sta liniștită amica ta.

| Saiko10 a răspuns:

Chiar nu stiu cum **** mea va vin ideile astea cretine.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul poate sa-i aduca un copilas, dar nu afecteaza cresterea sanilor.
sanii cresc hormonal, in functie de mostenirea genetica de la mama fetei si de hormonii produsi de corpul fetei, hormoni care se fac din hrana pe care ia o mananca zilnic.
O hrana sanatoasa cu multe fructe si legume variate, stimuleaza producerea hormonilor.

| Szekszinator a răspuns:

Este posibil, dar de ce ai nicotina in sperma