| Madutza24 a întrebat:

Prietenul meu are o problema dupa ce isi da drumu nu ii moare **** cum ar trebui normal. Din ce cauza?

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O fi zombi. rolling on the floor
De fapt, nu tuturor „le moare" după orgasm.

| Emilian65 a răspuns:

Nu a ajuns la momentul culminant, ca să moara.

| alina2k18 a răspuns:

Wow, surprinzator!
Este roman?winking
Nu prea pare din descrierewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e mai tanar. Nu e ca toti au 40 de ani sa le moara imediat.

| Quassaar a răspuns:

Lasă omul sa se bucure de tinerețe. De ce ar trebui să-i "moară"? Felicitări lui și considera-te o norocoasă. Puține femei au parte de una "înnădită". Vezi să nu te învețe cu năravul asta...hehehe

| alexwahl a răspuns:

Poate ia pastile ca sa faca demonstratii.

Răspuns utilizator avertizat
| Vreausapot a răspuns:

Dupa orgasm daca astepti doua minute poti incepe alt act sexual.Nu va fi aceeasi placere dar totusi va avea erectie.
Daca inca nu ii ''moare'' dupa sex macar sa se asigure ca isi curata penisul cat inca este in erectie pentru a evita boli precum HIV. Puteti continua sexul dar meh el nu va avea aceeasi placere

| relativsausigur a răspuns (pentru Vreausapot):

De curiozitate te intreb si eu...ce legatura are hiv-ul cu, cat de repede si de bine isi curata el penisul?
Hiv-ul e un virus pe care unii il au de la nastere, iar altii care nu il au, il iau prin contactul sexual / seringi folosite, de la altii care il au.
Din punctul tau de vedere, hiv-ul, care este un virus, se produce de la igiena precara?

| Vreausapot a răspuns (pentru relativsausigur):

De unde stii ca fata aceasta nu are HIV daca ea nu ar fi facut vreun test pana acum, lucru putin probabil? Tu crezi ca vedetele in filmele por** au vaccinuri anti hiv(ceea ce nu exista) sau ceva de genul cand nu folosesc protectie? Ei nu iau acea boala din cauza ca isi intretin igiena in zonele intime genius.De asemenea ei isi fac si teste dupa un film sa stii.

| Oana92 a răspuns (pentru Vreausapot):

Actorii din filmele porno nu iau HIV pentru ca nu fac sex fara ca inainte sa isi faca analizele. Igiena e foarte importanta, nu te contrazic, dar bolile cu transmitere sexuala nu au legatura cu asta. Poti sa fii cel mai curat si spalat si sa ai HIV! Mai citeste!

| Againrip a răspuns:

Daca v-a muri sa-i trimiti condoleante din partea mea!

Răspuns utilizator avertizat