| angel1797 a întrebat:

Buna tpu..prietenul meu vrea ca de ziua mea sa imi pregateasca ceva el e mai romantic de felul sau dar eu nu ...chestii cu lumanari petale de trandafiri, trandafiri...nu mi-a spus el ca vrea sa faca asta ci sora lui ..si nu stiu cum voi reactiona.am facut-o de mult ori dar niciodata asa.voi ce ziceti

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să fii o persoană romantică pentru a te bucura de aşa ceva.E un gest pe care nu mulţi îl fac şi e minunat.Savurează acel moment, indiferent ce va fi.Profită de acele clipe petrecute cu el şi nu face mutriţe gen :''nu e pe gustul meu''..Doar savurează acele momente.Atât.Uită de gusturile tale, măcar o zi.
''Lasă-te purtată de val.''

O zi frumoasă îţi doresc!

| Demonull a răspuns:

Pai ce e de zis? nimic, clar te iubeste si iti va face o surpriza desi tu esti foarte imatura daca te sperii de asa ceva.

| Stella17 a răspuns:

Buna daca prietenul tau te cunoaste bine ar putea sa fie ceva frumos mai ales daca eee un baiat romantic nu ar trebuiii sa gandesti negativ poate ceva care nu iti placea ooo sa iti placa datorita lui

La multi ani pentru ziua ta!

| Ozdogan a răspuns:

Face un gest frumos! O sa se bucure daca va vedea ca esti fericita.Conteaza gestul.:*
Bafta si La Multi Ani! big grin

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

E un gest frumos. Incearca sa-l apreciezi, nu sunt multi care sa faca asa ceva. La multi ani si petrecere frumoasa!

| MMIkuTzza a răspuns:

Pai trebuie sa incerci! va insemna mult pentru el daca ar vedea ca esti surprinsa si ca ti-a placut surpriza lui.