| GhitzaCautMiorita a întrebat:

problema poate parea un pic ciudata. Astazi pentru prima oara am observat in oglinda faptul ca, capul penisului meu nu este drept, ma refer ca frenul/ata nu se afla pe mijlocul capului, ci intr-o parte ca si cum capul ar fi intors. Cred ca mereu a fost asa intrucat nu simt dureri iar in stare flasca arata la fel ca intotdeauna. Intrebarea mea este daca este ceva normal (mai sunt oameni care au asa ceva), imi va afecta viata sexuala si daca un astfel de aspect li s-ar parea ciudat fetelor/femeilor?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca i-a lipsit lui Doamne Doamne instrumentul cu laser, cand te-a conceput. Te-a facut din ochi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar medicul urolog in urma unei simple consultatii vizuale, va reusi sa-ti ofere raspunsul corect si daca este ceva anormal sau in neregula cu forma si aspectul penisului tau, in acel caz el iti va da raspunsul autorizat si de asemenea si prin ce mod se poate interveni in cazul in care este necesara operatia de corectare a afectiunii. Multa sanatate!

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Cat timp nu te deranjează nu are ce sa fie grav. Poți cere sfatul tatălui tău, o sa te ajute, și în caz ca e ceva mai grav te duce la doctor. Nu este bine sa te iei după părerile de aici având în vedere ca multe sunt și la mișto. Multa sănătate!

| randomdata a răspuns:

E normal, stai fara stres.