| Pandix a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei de niste jocuri cu prietenul/a? Voi ce va jucati cu persoana iubita?

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De-a mama si de-a tata, dar ca sa nu ma intelegi gresit, o sa-ti zic si un banc:
Cica un preot monah si o calugarita calatoreau impreuna, si trebuie sa inopteze undeva la o pensiune. Si era foarte frig, si calugarita ii spune preotului, si preotul ii aduce o patura, asa tot de vreo 3 ori, si apoi calugarita ii spune, a 4-a oara, ca ce-ar fi sa se poarte si ei ca un cuplu casatorit, asa, o data. Preotul de acord cu ea, ii spune sa-si aduca ea blestemata aia de patura.

| Zenithf a răspuns:

In concluzie: nu stiu sa spun bancuri. straight face

| Alcyon a răspuns:

Tabinet laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Bate-l cu biciul!

| MiruD a răspuns:

Scuze? La ce jocuri te referi? La cele erotice sau remi si popa prostu?

| Pandix explică (pentru MiruD):

Orice tip de joc sa mai distingem atmosfera asta de rutina, ceva sa ne distram, din ambelewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Loxo a răspuns:

Buna! jucati adevar si provocare sau ceva pe porunci...e mai distractiv asa