| Panduletz a întrebat:

Revin cu inca o intrebare.Am făcut acum 4 Luni chestii cu un baiat(nu anal), De atunci eu vrea sa o mai fac cu el...doar ca nu stiu cum sa-i spunsad.Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce anume ai facut, ca sa stim ce sfat sa-ti dam?

| Panduletz explică (pentru Violleta2022):

Ne am masturbat si am făcut oral

| Andreeush a răspuns:

Ce fel de relație aveți?

| Sofer a răspuns:

Ce chestii ai facut?

| alina2k18 a răspuns:

Ii zici ca te mananca la gingiiwinking si intelege el.

| Fabyana307 a răspuns:

Spune i subtil, da i de inteles ce vrei de la el. îmbracă te atrăgător, du te la el cand e singur si spune i ce iti doresti nu cred ca va refuza.

| Panduletz explică (pentru Fabyana307):

Pai zi mi tu cum sa-i spun

| Vikaa a răspuns (pentru Panduletz):

Il intrebi daca i-a placut experienta de acum 4 luni, daca zice da, intreaba-l daca vrea s-o repete.Simplu ca buna ziua.