| SaRiNoOtZa a întrebat:

Sambata este ziua prietenului meu si as vrea sa-i trimit un mesaj.Nu as vrea un mesaj foarte siropos fiindc anul sunt genul si nici el. Dar as vrea ceva mai special nu un simplu La Multi Ani! Multumesc frumos!
Funda:X

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Azi, de ziua ta, nu ti-am pregatit nici cuvinte alese, nici cadouri sclipitoare, azi ti-am pus deoparte un sarut atat de dulce sa nu-i uiti gustul toata viata ta. Pentru ca meriti, dragostea mea! La multi ani!

O zi de nastere este facuta dintr-un milion de clipe, iar in fiecare clipa sta promisiunea implinirii viselor si planurilor tale speciale… un La multi ani din toata inima!

Am trecut impreuna prin multe...Dar ceea ce contează si ceea se ramane sunt doar multele momentele fericite.Te iubesc! La multi ani!

sper sa iti placa vreun mesaj si sa te fii ajutat si ziua prietenul meu e sambata si am am avut de cautat multe mesaje pana sa gasesc unul dar am gasit pana la urma! la multi ani prietenului tau si distractie placuta sambata.

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Pai ceva mai simplu ar fi iti doresc de ziua ta SANATATE,FERICIRE, BOGATIE! si tot ce tu iti mai doresti "SA FIE"! pentru ca nimic nu e mai valoros in lume decat sanatatea daca o ai, ai si fericire si daca ai fericire ai si bogatie pentru ca fiind sanatos poti sa iti faci si bogatie materiala si sufleteasca adica te simti implinit linistit in viata atunci cand ai aceste 3lucruri pretioase.Eu cred ca e frumos sa doresti asta prietenului tau si sa inteleaga acest mesaj simplu care e la fel de valoros "ca sarea in bucate" succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ne ceri ajutorul, esti retarda?

| SaRiNoOtZa explică:

Fiindca nu*. Scuze