| Deny325 a întrebat:

Buna TPU.
Scuzati categoria,este cea mai vizitata
Am o problema extrem de mare!
Mi-am cumparat un laptop Dell inspiron, cu specificatii bune atat pentru gaming cat si pentru alte activitati.Vi le spun de acum ca sa nu o mai lungim
Memorie ram:4gb ddr3
Placa video:radeon 2gb dedicata
Procesor:amd quad core a6 2,4ghz
Hdd:500gb
Problema este ca daca ma joc orice joc posibil pe pc dupa maxim 20 de minute laptopul se restarteaza si cand se aprinde apare un mesaj pe un ecran negru,apas enter si se aprinde laptopul dupa care apare un mesaj gen:windows shut down incorectly,sau unexpected ceva gen.
El nu e fierbinte sa zici ca nu poti tine mana, are undeva la 65 de grade cand ma joc.Am prieteni care au temperatura asta cand nu se joaca si nu fac nimic si tot nu se restarteaza.Laptopul sta si pe un cooler si chiar nu stiu ce sa mai fac.Prima data mergea greu iar acum asta..Va rog ajutati-ma promit funda si vot!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara un suport cu cooler si o sa vezi ca nu mai face asa.
http://www.altex.ro/......ilatoare/2