| GeorgiSiAtat a întrebat:

scuze categorie dar am si eu o intrebare. E adevarat ca nici miercuri, pe 30 noiembrie nu se merge la scoala? noua ne-au spus profesorii ca s-ar putea sa nu mergem nici miercuri. dar joi, pe 1 decembrie nu mergem sigur nu? va rog rasp cat mai repedee. funda:X

Răspuns Câştigător
| Floore a răspuns:

Buna si noua ne-au spus la fel, dar s-ar putea sa mergem iar pe 1 decembrie stam sigur acasa.

2 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Joi sigur nu mergem, miercuri nu stiu daca s-a aprobat in Senat...

| ix3AddιcтєєdSмιlє a răspuns:

. Hmm, miercurii?! Nushh, dar nu cred.
. Iar Joii sigurr nu mergem;-).