| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Se pare ca iar ajung aici sa cer sfaturi.
Cum As putea sa imi ridic moralul? Chiar nu vreau răspunsuri nesimitie.

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Începe o activitate şi două la bun sfârşit. Gen obţinerea permisului de conducere sau orice altceva. Chiar şi o carte terminată ar putea să te facă să te simţi mai bine.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Du-te intr-un loc linistit si admira tot ce te inconjoara.

| WorldTraveler2553 a răspuns:

Citește cărți motivaționale, sau urmărește videoclipuri de acest gen, sunt foarte multe pe internet.
Încearcă să îți implantezi în cap ideea asta: "Ce am mai bun de făcut, decât să țin capul sus?", asta dacă îți vrei binele personal!
Baftă în tot și nu lăsa privirea în jos pentru nimic!