| EniiEnonim a întrebat:

sper sa aveti timp sa-mi ascultati povestea. Deci totul a inceput intr-o seara, eram cu o prietena si cu iubitul ei pe banca... a venit un baiat la noi (prietenul iubitului prietenei mele) si se baga in vorba cu mine ma lua de mana etc. pana atunci avusesem doar o relatie de prietenie sa zicem asa radeam glumeam etc. apoi el inca se baga in vorba si la un moment plecasem mai incolo a venit dupa mine si eu era sa cad apoi m-a prins in brate si m-a sarutat (nici eu nu am refuzat, sa zicem asa) apoi a doua seara prietena mea il astepta pe iubitul ei sa vina si eu voiam sa plec in casa pentru ca m-as fi simtit in plus apoi ea m-a oprit si a is ca are o surpriza si nu stiam ce e, apoi dupa cam 10-15 minute a venit iubitulei cu baiatul ce ma sarutase inainte cu o seara am stat am mai vorbit... si apoi din nou chestii apoi imi explicase ca nici el nu stia de ce vine acolo si ca iubitul prietenei mele il adusese cica au ' treaba"!laughing) apoi chestiile s-au repetat, fluturi in stomac etc dupa un timp nu prea ne mai vedeam si altele nu il mai sunam asa des. nu ma mai suna asa des, doar sms-uri. si cam atat si uitai cum am ajuns aici (de 4 luni) ce sa fac? credeti ca ar trebui sa ne despartim? sad sau sa vorbesc cu el?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te poti desparti de cineva numai daca ai avut o relatie cu el, ceea ce la tine nu este cazul. Tu poti vorbi cu el, dar se pare ca momentan are o alta varianta mai "buna'. Daca nu ar fi avut, venea el sa te mai pupe.

| e1xtz a răspuns:

Pai tu ai spus mai devreme ca e mai mare si ca nu ii dai nimic-nimic ca nu esti pregatita... dupa 4 luni a cautat si el in alta parte, si probabil a gasit daca a devenit ''rece''

| TipaS a răspuns:

Doar inima îţi va putea spune ce să faci.
NU noi. Fă ceea ce simţi şi dacă îl iubeşti dă-i o a 2-a şansă.
Pa pa! happy

| DeathWish a răspuns:

Mhm,macar sunteti impreuna? Asta e intrebarea. Daca te-a sarutat nu inseamna ca sunteti impreuna xD

| ALINA5438 a răspuns:

Spune-i ce simiti. spune-i ca simti ca e prea distant si ca te ignora. daca te iubeste cu adevart isi va schimba comportamentrul.intr-o relatie adevarul e foarte important