| alexiaharpatucmiau a întrebat:

Stiti,in seara asta m-am certat cu iubitul meu,si era totul bine,adica mai devreme ii trimisesem mesaj si era totul ok,apoi i-am zis a am putina treaba si el a spus ca bine,si dupa cand am terminat treaba i-am trimis din nou buna si a spus:"Niciodata nu ai chef sa vorbesti cu mine"
Asa dintr-i data, apoi am incercat sa aflu de ce e suparat dar are motive doar de wl stiute adica nu vrea sa imi zica nimic.
Si asta ma enerveaza cand nu vrea sa imi spuna si tot incerc sa ii exolic ca vreau sa vorbim dar el crede ca eu nu vreau sa vorbim.desi vorbim mereu.
Ce as putea sa fac ca sa ma impac cu el?
Ve rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sunteti in contratimp, trebuie sa va sincronizati.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident vorbiti mult prea mult si cand nu aveti ce sa va spuenti, ajungeti sa va certati!
SAfatul meu: mai lasati naibii telefoanele astea ca omoara toata dragostea si romantismul si intalniti-va fata in fata cand se poate, si atunci va spuneti tot ce aveti de spus!
Nu-i normal si nici sanatos sa va sunati de 10 ori pe zi ca sa va intrebati ce faceti!

Nu stiu cati ani aveti, dar ceea ce ais cris tu mai sus nu denota decat joaca si cearta a doi copii, de 10-11 ani.

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa va stabiliti o ordine in functie de prioritati.
Daca nu aveti subiecte noi si in plus sa vorbiti luati o pauza sa ocupativa timpul si cu altceva.Incearca sa il convingi si pe el sa vorbiti si sa va spuneti amandoi ce va supara in acelasi timp nu pe rand si doar cand are unul timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asdaqwe

| alexiaharpatucmiau explică (pentru anonim_4396):

Vreau un alt raspuns, ceva care sa ma ajute

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexiaharpatucmiau):

Eram adormit aseara si am deschis 2 link/uri. Am vazut o intrebare si am postat raspunsul la tine. Dupa ce am vazut ce prostie am facut, am ediat cu asdqwe laughing. Cat despre problema ta, eu in locul tau nu l/as mai baga in seama. Astea sunt basini de 12 ani, nu de relatie.

| munteanuionvictor a răspuns:

Să ai puțină răbdare, deoarece o să-i treacă.

| anonimadinAlba a răspuns:

Uni băieti se supara foarte usor... de exemplu prietenul meu s-a suparat pe mine ca nu am vrut sa il imbratisez (csf daca erau multi profesori pe hol) si bineinteles ca de atunci s-a suparat si nici imbratisari nu vrea sa mai imi dea.
Eu te sfatuiesc sa astepti pana luni, iar daca sunteti in aceiasi scoala e perfect pentru ca poti sa vorbesti cu prietenii lui, care il pot chema pe hol sa vorbiti....bafta!