| axxy a întrebat:

BUNA TPU! Stiu ca am scris mult, dar va rog am nevoie de ajutor.Revin cu o intrebare legata de cea anterioara, daca vreti sa cititi pentru a intelege problema mea...
http://www.TPU.ro/......m-ca-o-sa/

Acum sa va spun, dupa toate cele intamplate, m-am suparat atat de tare pe prietenul meu, am vorbit mult si bine la nervii care ii aveam si i-am spus niste lucruri care l-au suparat enorm. A stat ore intregi si mi-a explicat ca pe mine ma iubeste si pentru el c****e alea nu inseamna nimic, ca si eu il atat mereu si fiindca nu sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala are nevoi si nu se mai poate abtine. Dintr-o discutie am ajuns in alta, pana cand mi-a zis ca ne despartim si gata.il tot intrebam daca e sigur ca asta vrea si evita raspunsul mereu pana intr-un final a spus ca da e sigur ne despartim si gata. Dupa nici o ora de la despartire imi da un SMS in care imi spune ca oricand voi vrea sa vorbesc cu el o sa ma asculte, ca am fost si o sa fiu mereu in mintea lui si ca nu ma poate uita. Apoi imi spune ca se simte prost si-a cerut scuze si mi-a zis ca a luat decizia aia gresit si la suparare si ca nu trebuia sa renunte la mine si mi-a cerut sa ne impacam.Am acceptat, pentru ca il iubesc mult in ciuda celor ce face.Acum simt ca regret...parca ceva nu e bine.Chiar credeti ca ar putea sa-si bata joc de mine? Avand in vedere ca nicidoata nu mi-a cerut sa ma culc cu el nu ma fortat nu mi-a vorbit urat, mereu renunta sa stea cu tovarasii lui ca sa stea cu mine...sunt multe lucruri din astea marunte. dar numai lucruri negative imi trec acum prin cap nu stiu ce sa mai fac. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| maduutssaa a răspuns:

Buna:*.

Problema sta in felul urmator. El intelege faptul ca tu nu esti pregatita sa iti incepi viata sexuala. El nefiind virigin "poftele trupesti" sa le zic asa il macina intr-un fel. el nu poate rezista, si mai ales ca este baiat.In legatura cu sexul oral daca nu tia cerut sau nu tia propus niciodata e clar si foarte evident ca te iubeste enorm si te respecta. El renunta la acele multe lucruri pentru a sta cu tine.Iti vorbeste frumos ziceai ca nu te-a fortat niciodata sa te culci cu el ce fel de lucuri negative ar putea sa iti treaca prin cap. el te respecta si te intelege ca nu iti poti incepe viata sexuala pentru ca nu esti inca pregatita dar intelege`l si tu pe el ca simte nevoia nefiind virgin.Cand ai sa ai primul contact sexual ai sa-ti dai seama de fapt cum stau lucrurile.Pentru noi fetele e cu totul si cu totul altceva dar la baieti nu este asa.Intelege`l si crede`ma din propriile experiente ca foarte greu gasesti baieti de genul acesta.Adika ma refer la faptul sa stea ceva timp cu tine in cazul tau 7 luni.Sh sa nu iti ceara nimic.sau sa renunte la atatea lucruri pentru tine...Intelege`l si cand ai sa fii pregatita si sigura pe tine culca`te cu el si atunci nu vei avea nici o indoiala. Tu suferi cerd ca de prea mult bine.

Succes in continuare:*. SI intelege`l:*:*:*

te-am:*

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu! Nu cred ca-si bate joc de tine. "In ciuda celor ce face"? Ce face atat de rau? Ti-am raspuns si la cealalta intrebare, ca mie nu mi se pare ceva iesit din comun si ca eu ii dau lui dreptapte. Well, acum trebuia sa-ti fi spus dinainte si nu trebuia sa reactioneze acum asa, dar suntem oameni si gresim. Si de ce sa regreti ca te-ai impacat cu el daca va iubiti? Cred ca ar trebui sa purtati o discutie, linistita, sa vorbiti despre mai multe. Fara strigate si urlate si "ne despartim si gata".

| Noonee a răspuns:

In primul rand se pare ca nu numai lucruri negative iti trec prin cap tu singura ai zis "Avand in vedere ca nicidoata nu mi-a cerut sa ma culc cu el nu ma fortat nu mi-a vorbit urat, mereu renunta sa stea cu tovarasii lui ca sa stea cu mine" astea sunt lucruri pozitive. Asa apoi ca sa-ti spun baiatul asta poate chiar tine la tine eu zic sa nu renunti la ea este bine ca te intelege ca nu vrei sa-ti incepi viata sexuala. Tu trebuie doar sa-i spui asa daca vrea sa fie cu tine serios sa nu mai dea niciodata inapoi gen ne despartim pentru ca tu nu o sa-l mai accepti asa. Si faza cu"nevoile lui" da are nevoi...eu zic sa il lasi pentru ca la tine tine... bineinteles nevoile lui sa nu si le caute la fete din anturajul tau. Atunci chiar nu mai merge. happy

Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori care ar fi pb tah stupida, schimba`ti numele fetit`o ca nu ti`l permitirolling on the floor axxy e fratimiuu` nu tuhwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal ai sut baieti