| Vladutelu a întrebat:

TPU! Sunt a 11-a, imi place foarte mult o colega, relatie dintre mine si ea este una frate-sora, o iubesc mult si tin la ea, dar a suferit de multe ori din cauza unor retardati care nu au stiut sa o iubeasca! De un timp sunt atras de ea, dar vad ca are niste replici foarte acide cu toate ca ma iubeste! Ajutati-ma va rog, dati-mi niste sfaturi cum as putea sa o cuceresc, mentionez ca e mai mare ca mine cu cateva luni, dar suntem de aceeasi inaltime! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Coman_Radu_1970 a răspuns:

Vladutule fii atent lafratele ca combin din astea de likeu de cand eram la gradinita te duci o iei de buci zici hai sa facem un copil daca nu merge bagi sry my name is not actually jeff its channing tatum si dupa ea o sa zica boss thats actually a nice name whant sex?