| alexa_9800 a întrebat:

Sunt alexa si am un iubit de 1 an si o luna.as vrea sa imi spuneti si mie care sunt cele mai excitante pozitii sexuale atat pentru el cat si pentru mine.ne-am inceput viata sexuala de foarte putin timp. ce mi-ati recomanda?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, mai, pozitia care va place, fiecare are gusturi diferite, de obicei multi baieti prefera ca fata sa stea deasupra si baiatul sa nu fie activ si multor fete am auzit ca le place ca ele detin controlul... unii prefera pozitia misionarului cand baietul este peste fata, aceasta este cea mai clasica si romantica dupa parerea mea cand ei se pot privi in ochi...
Deci, cum va spuneam, depinde ce va place, experimentati diferite pozitii si apoi vedeti voi care va place mai mult.De exemplu pozitia doggy style, adica pe la spate este o pozite excitanta atat pentru. fata dar mai ales pentru.baiat pentru.ca penetrarea este adanca.
Desigur ca multe informatii si poze, sunt pe internet si va puteti documenta ca sa aflati pozitii noi de care nu stiati.winking

2 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Pozitiile in care sunteti cat se poate de apropiati unul de celalalt...

| pwp a răspuns:

Da pe acasa tv la intim si acolo iti zic o gramada de pozitii
cumpara cartea KAma sutra