| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Alia şi vreau să vă cer un sfat... Deci:
Am 16 ani, şi de curând, mai exact acum o săptamană mi-am făcut un iubit, are 17 ani, îl ştiam de la fosta mea scoală şi am început să vorbim. Eu îl plăceam mai de mult dar na. Și acum am fost foarte fericită când ma întrebat dacă vreau sa fim împreună.
Faza e că eu sunt o fire mai ruşinoasă de fel... Țin să mentiozez ca eu sunt din Bucuresti, dar la şcoală sunt în Craiova. Și mă întorc luni când începe şcoala, şi de asemenea am hotărât să ne întâlnim luni după şcoală şi am emoţii când mă gândesc că o sa ne vedem faţă in faţă! El fiind PRIMUL MEU IUBIT...
El mi-a spus că vrea într-o zi să mergem să ma prezinte părinţilor lui, şi mi-a mai spus că a zis mama lui să aibă grijă de mine că sunt o fată frumoasă. Deci e ceva serios.Și îmi place asta. Dar ruşinea mea laughing Și primul sărut, care o să îl am peste doua zile. Am nişte fluturaşi când ma gândesc...Dar îl iubesc laughing

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Trebuie sa fi naturala, nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni, decat pentru tine.

| Miss25JK a răspuns:

Asta nu e ceva de laudat, sau sunt eu mai old style? laughing

| Miss25JK a răspuns:

Si tot nu inteleg ce sfat ai nevoie?

| MrCoasAlex a răspuns:

Du-te la el acasa ca o sa te **** da iti s-ar capacele, dp o sa cauti penis mai tot timpul

| KzrGrigPH a răspuns:

Fii tu insuti, asta e tot ce conteaza laughing