| allex013 a întrebat:

Buna TPU sunt baiat am 14 ani si nu am avut primul sarut dar o sa il am in cateva zile puteti sa-mi dati niste sfaturi sau cum a fost al vostru?

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Primul sărut este întotdeauna frumos și îți vei aminti mereu de el.Presupun că dacă e primul, nu ști cum să săruți, dar nu-ți fă probleme totul vine de la sine.Baftă!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La mine a fost frumos la tine nu o sa fie pentru ca il programezi si iti faci prea multe probleme

| Azµre a răspuns:

Aha, sarutul nu se descrie, el se simte.

| allex013 explică (pentru Azµre):

Da, dar nu stiu cum sa fie normal sau french

| grab a răspuns:

Cheama o ambulanta sa fie acolo in caz de emotii puternice happy

Nu iti mai face griji.
E simplu. Te apropii de ea incet incet, o iei in brate si iti lipesti buzele tale de ale ei su delicatete fara sa apesi, doar misti putin din buze ca si cum ai vrea sa i le mananci pe ale ei. Probabil si ea si-a facut temele si va veti descurca nu iti mai asuma tu totul. happy

Răspuns utilizator avertizat
| ErikaEri a răspuns:

Vine de la sine

| névtelen a răspuns:

Ai incercat sa nu te mai gandesti atat la mod si sa te relaxezi? laughing Asta ajuta, plus ca, in momentul ala nu mai simti nimic, iti tremura genunchii si simti o jungla in stomac.Ai grija doar sa nu o faci sa se simta stanjenita, poti sa incerci sa o saruti normal pentru inceput, ca sa nu strici momentul ( ori tu ori ea ), iar apoi daca toate merg bine poti trece la pasul urmator "french kiss" laughing.
Oricum ceilalti au dreptate, sarutul nu se descrie el se simte si acolo totul o sa vina de la sine tongue Bafta!

| Hori98 a răspuns:

Deci ai totul programat laughing
Ce sa mai zic, Bafta!

| allex013 explică (pentru Hori98):

Daca tu l-ai avut a fost normal sau french?