| msw a întrebat:

sunt baiat am 20 de ani si sunt inca virgin, ma "omoara" gandul asta,ceva sfaturi va rog,multumesc anticipat si fara glume proaste va rog, vreau niste raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Valleria a răspuns:

Nu trebuie sa te gaindesti la asta.Cand o fata te iubeste nu trage atentie la aceste lucruri. Si nu e asa de grav, multi baieti sunt virgini la aceasta varsta, putini recunoscwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca baietii cuminti o sa astepte pana cand ajung la pensie, eu pana nu m-am dus la un bordel tot ca tine am fost, de agatat nu ma omoram cu fetele pentru ca stiam ca pierd mai multi bani sa le invit una alta pana le duc la pat (nu sant genu de smecher sa ma culc cu multe) voiam si eu una cuminte pentru mine dar nimic si cand m-am enervat la culme am pornit masina si la bordel cu mine am vazut, am experimentat si asta e.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,
Nu ai gasit persoana potrivita care sa-ti straneasca pofta pentru asa ceva, si asta este!

| Urpaniel a răspuns:

Nu e o problemă, crede-mă.
Însă dacă nici nu ai avut vreo relaţie până acum, atunci este.

| msw explică (pentru Urpaniel):

Am avut iubite pana acum, dar relatii foarte scurte

| SadBoyForever a răspuns:

Si eu sunt virgin la 21 de ani, sunt trist dar m-am obisnuit

| NarcisaNarcisa a răspuns:

Stai linistit nu e nimicrau in asta... poate nu ai gasit inca persoana potrivita...o sa vina si moentul dar trebuie asteptat.Succes