| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si faza e ca atunci cand ma masturbez nu pot ejacula decat daca stau intins si ma incord putin. Am 13 ani. Nu ar trebui sa ma pot masturba si daca nu stau asa? Sau tine doar pana mai cresc?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa te-ai obișnuit. Relaxează-te, o să reușești și în alte poziții; totul e să ai răbdare și să o faci până simți că ești aproape, apoi să schimbi poziția.

| Mynameiz a răspuns:

In toate felurile si pozitile te poti masturba, daca stai intins esti excitat mai tare si ai o placere mai buna.

| Andreisorescu a răspuns:

Man am tot 13 ani iar eu iti zic sa te lasi de masturbare ca biblia condamna masturbarea si nu mi se pare normal