| cowboy98 a întrebat:

Buna TPU... Sunt confuz..Am 13 ani si penisul de 12-13 cm(va rog nu radeti). Este normala asa o marime pentru un baiat de varsta mea?
Funndaaa!

7 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Linisteste-te copile, e ok, nu ai nici o problema big grin

| ℓσνє a răspuns:

Da. Este normal. happy

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Frate! esti la pubertate! NORMAL SA FIE NORMALA MARIMEA!

| ComaneciSorana a răspuns:

Ai 13 ani la ce te astepti la 20 25 cm nu e noemal la varsta ta e bine nu ai de ce sa te sperii

| Suckme101 a răspuns:

Nu este normal trebuie sa consulti un medic pentru ca acesta este un simptom al leucodistrofie dismieologenice a penisului

| mat31new a răspuns (pentru Suckme101):

Aia ce mai e?

| Cinca_Alex_1993 a răspuns (pentru Suckme101):

Ba tu esti prost sau ce... ca e normal si boala aia nu se face la penis.