| valeaciorii a întrebat:

sunt cu o fata de 2 luni si cand suntem la tara la mine mereu ma saruta(nu ca nu imi convine)dar cand vreau sa o sarut la oras ma refuza si mereu spune daca ma vede cineva si ma spune lui mama(mama ei stie de noi 2)ce sa fac cel mai repede raspuns are funda pup

Răspuns Câştigător
| Carlos13 a răspuns:

Poate ii este rusine, ar trebui sa va sarutati intr-un loc mai ferit, seara.

3 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

Probabil vrea doar sa profite de u. Poate te saruta doar ca sa se laude ca are ubit.

| DarkTTT a răspuns:

Hai ca nu o fi chiar asa interlopa fata laughing si-n plus ca sa o lasi fara mau laughing vorbesti cu mamata si ii zici ca ai pretena...ce ar putea sa iti faca e ceva normallaughing si daca vrei sa o saruti la oras si refuza ii zici ca ai vb si totu e oke

| Oriana99 a răspuns:

Cred ca nu vrea sa o vada cineva cu tine
eu fi rusine