| Alejandra4785 a întrebat:

sunt cu un baiat de 6 luni 3 luni ne vedeam in fiecare seara aproape incepusem sa-l iubesc si sa tin la el foarte mult dar in iunie mama mea a venit in romania si m-a luat si pe mine in spania in vacanta 3 luni am vorbit pe mess cu prietenul meu mereu. insa fostul meu prieten e si el plecat in spania (eu si fostul meu prieten ne intelegeam bine eu m-am despartit de el deoarece el a stat la misto cu mine si nu ma iubea iubea pe alta fata a stat cu mine doar ca sa o faca pe fosta lui prietena geloasa)in fine insa eu inca il iubesc inca mai ma gandesc la el l-m iubit 3 ani jumate desi am fost impreuna doare 1 saptamana si am mai fost cu el inca o data mai de mult de 2 ori si-a batut joc de sentimentele mele insa eu l-am iubit mai e cateva zile si plec in romania insa eu nu mai il iubesc pe actualul meu prieten fiindca ma gandesc la fostul si il iubesc pe fostul insa actualul ma iubeste si tine la mine foarte mult insa eu l-am uitat in astea 3 luni de zile cat am stat in spania stiti vorba aia "ochii care nu se vad se uita ""
va rog ajutati-ma dau funda :*:* pentru cel mai bun raspuns dau funda +vot

astept cat mai multe raspunsuri

toate veti primi vot
plizzz help!

Răspuns Câştigător
| Cristi1998 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu actualul ca el tine foarte mult la tine iti dai seama cat l-ai ranii daca te-ai despartii de el? si in plus ai zis ca fostul statea la misto! crezi ca si-a schimbat atitudinea? sfatul meu stai in banca ta fericita cu actualul si uita de fostul deoarece te-a facut sa suferi! Sper ca te-am ajutat! Funda?

4 răspunsuri:
| punk26 a răspuns:

Actualul, cum ai spus si tu...te iubestewinking!

| 131415 a răspuns:

Sfatul meu este sa spui tare pe cine iubesti cu adevarat deci spune-i acest lucru actualului, cel din Romania... Explica-i ca tii la el doar ca la un prieten sau un frate si spune-i fostului ce simti cu adevarat pentru elshi ca sentimentele tale sunnt sincere, iar el ce are de gand sa faca?![sa va acordati o sansa sau sa ramai cu iubirea neimpartasita]winking:*:*:*
succes!tongue

| Muflex a răspuns:

Omoara-te!

| Ready96 a răspuns:

Da, cel mai bine e sa ramai cu actualul, fostul daca zicu tu ca nu a stat cu tine decat la misto nu cred ca acum va face altfel...