| Roxanne121 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 2 ani si tin mult la el. In vara anului trecut mi-a facut cunostiiinta cu un prieten de-al lui si atunci nu am simtit nimic pentru repsectivul, imi era indiferent. In primavara am discutat la telefon cu respectivul de vreo 3-4 ori si brusc am inceput sa ma simt foarte atrasa de el dar doar din punct de vedere sexual adica nu as dori sa am o relatie serioasa cu respectivul. Vreau sa il uit pe acest baiat si sa fie totul bine intre mine si iubitul meu mai ales ca el ma iubeste enorm si imi face toate poftele, ma trateaza ca pe o printesa, are grija de mine, ma tine mereu in brate, etc. sad
Nu stiu ce sa fac sa il uit pe prietenul lui si sa nu fiu tentata sa il insel sad Uneori stau in fata blocului lui si ma prefac ca astept pe cineva tocmai ca sa il vad si sa schimbam 2-3 vorbe. Sunt constienta ca o relatie cu el nu ar duce nicaieri avand in vedere ca are deja 2 iubite si cand are chef e cu una cand nu cu cealalta. Cum sa fac sa il uit?

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Cred ca gandul ca ti-ai putea pierde iubitul ar trebui sa fie destul pentru a reveni cu picioarele pe pamant.
Sau poate nu il iubesti suficient de mult...

| neutrino a răspuns:

Propune-i o partida de sex, iti faci damblaua si poate ca dupa aceea te vei linisti!

| Roxanne121 explică (pentru neutrino):

Nu pot! sad Nu vreau sa il insel! Nu as mai putea da ochii cu el, nu l-as mai putea lua in brate sau sa ii spun ca il iubesc cand eu stiu ca l-am inselat!