| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :* sunt cu un baiat de jumatate de an, nu am avut relatii sexuale impreuna si de cind suntem impreuna el imi spune ca nu a mai fost cu nimeni. Imi place sa il provoc, doar sa ma joc putin cu elbig grin mi-a spus de citeva ori ca are dureri mari la organul sexual din cauza ca isi doreste relatii dar nu le are. Poate fi un motiv perioada lunga fara relatii sexuale? Daca poate cineva sa imi explice si mie cauza acestor dureri, sau daca sunt normale..pentru ca eu incep sa imi fac grijibig grin

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De normal, e normal dacă se acumulează tensiunea sexuală.
Te sfătuiesc să nu te ai joci doar „puțin" - fă-o până la capăt!

| neutrino a răspuns:

Este normal sa aiba aceste dureri atunci cand te joci prea mult cu el, este anormal insa ca el sa accepte la nesfarsit aceasta distractie a ta, pe seama lui. Nu mai chinui baiatul, sau nu merita mai mult?

| dina01 a răspuns (pentru neutrino):

Nu stiu cit o sa mai accepte aceasta joaca a mea, insa sper ca macar citeva luni.big grin
merita...doar ca teama de a face acest pas ma opreste

| neutrino a răspuns (pentru dina01):

Cati ani ai?

| dina01 a răspuns (pentru neutrino):

17happy

| neutrino a răspuns (pentru dina01):

Acum, scuza-ma, dar este mai bine sa te joci la nesfarsit cu ea in mana, decat sa o pui la locul ei, si sa-si faca, si sa-ti faca, treaba, asa cum este normal? Daca vrei sa te joci, trebuie sa accepti regulile acestuia, nu trisa!

| horansgang a răspuns:

Ce fel de joacă mai e şi asta