| Maria411 a întrebat:

Bună TPU!
Sunt fată, am 17 ani și nu aș vrea să îmi încep viața sexuală însă mă satisface foarte tare când îmi ating zonele intime.
Îmi puteți da niste sfaturi cum să mă masturbez mai bine și să dureze mai mult? Daca doar mișc mâna se termina foarte repede și nu mai am chef de nimic.
Voi cum faceți? *fără rușine*
Dau fudita

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă s-o faci împreună cu cineva. Fiecare să lucreze pe celălalt partener.

| Mihai1499 a răspuns (pentru mihai69):

Eu spun că sunt riscuri cam mari ca partenerul să nu vrea să ducă mai departe situația.

| mihai69 a răspuns (pentru Mihai1499):

Mă tem că ai vrut să spui fix pe dos - că o să vrea mai mult! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o fac.Nu pot sa ajung la orgasm masturbandu-ma.
Fa sex.E mai simplu

| Spartacus12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar Maria411 a intrebat cum sa se masturbeze mai bine. Nu ai citit intrebarea? Cui ii pasa ca tu nu poti sa faci asta?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cu castraveti, morcovi, ardei, ce se mai gaseste pe la piata. Sunt si ieftine, na, de 2 lei ai material de ***** pentru 1 luna.

| Spartacus12345 a răspuns:

Daca te masturbezi cu sapun lichid o sa fii extrem de excitata si o sa ajungi sigur la orgasm

| anonim_4396 a răspuns (pentru Spartacus12345):

Prin "voi cum faceti?" tu ce înțelegi? Ca se refera la clătite?

| Marbella188 a răspuns:

Sunt destule modalităţi, de la deget, sau dus, cu apa ce vine cu jet puternic cand esti in dus. Sau joaca te cu sfarcurile si uita te la un film ca te vei excita superr tare. Good luck! Pupicii