| AlinaMilos a întrebat:

Sunt fata si mi-am facut un prieten in tabara. La inceput cand l-am vazut mi s-a parut dragut si dupa cateva zile el se dadea la mine : imi punea mana pe picior, ma pupa pe obraz etc. Si intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca vreau. Urmatoarea zi el ma pupa pe gura ma atingea tandru si de fiecare data cand ma pupa ma punea cu capul pe pat...Imi trimitea mesaj ca ma iubeste, ca are nevoie de mine, specific ca e mai mare decat mine cu 3 ani si mi-a spus o prietena ca l-a intrebat cam cat vrea sa ma tina si el a spus ca pana cand plecam din tabara.Cand am auzit am fost foarte socata pentru ca mie si in clipa actuala cand nu mai sunt in tabara el imi spune "Te iubesc". Oare ce sa cred? Ma mai place? Cer seriozitate! Dau funda! Va rog!

Răspuns Câştigător
| kasandra111111 a răspuns:

Draga mea in tabara se fac tto felu de prostii inclusiv relatii dar sunt relatii de tabara si doar atat....este si vina lui pentru ca trebuia sa-ti spuna ca vrea doar relatie de tabara de la tine si daca zici ca inca iti sune ca te iubeste ar trebui sa vorbesti cu el si sa lamuriti totulhappy bafta!:*

9 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Parerea mea este ca nu are sentimente pentru tine, ca te-a mintit. Acum, tu faci ce crezi mai bine pentru tine.

| Mozurov a răspuns:

Nu,si ma indoiesc ca chiar te-a placut emotional. Vrea doar sa aiba sex cu tine.

| AlinaMilos explică (pentru Mozurov):

Cum am specificat eram in tabara si nu am peste 15 ani...

| andrey663 a răspuns:

E jalnic.Ce baiat pune mana pe picior la o fata.Trebuie sa ia lectii de flirtat de la mn.Si daca e cu 3 ani mai mare ca tine sigur e un golanash.(mi-am dat seaman din ce mi-ai zis la inceput cum iti punea mapa pe picior).Sfat.Lasa-l.Nu mai sunt baieti pe pamant.

| XHHHX a răspuns:

UITE trebuie sa te gandesti ca poate prietena ta te minte sau iti spune adevaru gandeste-te profund bafta

| PufuleteRoz a răspuns:

E un afemeiat... vrea doar sa te...iti dai tu seama.

| AlinaMilos explică:

Multumesc mult tuturor..am avut curaj si am aflat ca iubitul meu i-a spus prietenei mele ca sa vada daca imi va zice mie pentru ca, cu cateva zile inainte ma certasem cu ea si el vroia sa vada daca ea chiar imi e prietena adevarata si acum sunt foarte fericita ca relatia noastra este stabila. Va multumesc mult!

| Ynna_Madalina_1999 a răspuns:

Poate prietena ta nu spunea adevarul.gandeste asa. daca el chiar te place si ti-a dovedit-o atunci e de bine.eu cred ca te iubeste

| zuzuana a răspuns:

Investigheaza,cerceteaza..afla ce-i de viata luihappysi dupa iti vei da seama ce vrea cu adevarat de la tine.Succes