| DeepInside28 a întrebat:

sunt împreuna cu o fata de 1 an și recent am început sa vorbesc fără sa vreau cu o alta fata care tot se plângea ca a lăsat-o iubitul pentru alta și am întrebat-o ce e cu ea, și de atunci nu am scăpat se ea. Mi-a propus sa ies cu ea și sa facă câteva poze in timp ce ne pupam și așa, evident fără sa mi se vadă fața, și sa i le trimită sa ii arate ca "cică nu suferă" când colo, ea e terminată. Ca metoda de convingere sau nu știu cum sa denumesc metoda ei, îmi tot trimite poze cu ea, mai dezbrăcată... Și a început sa ma atragă. Cum ar trebui sa procedez? Sa accept?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata are nevoie sa isi refaca dupa relatie, te foloseste vrind sa il faca gelos pe ex-ul. Nu accepta, te va innebuni pana nu vei sti ce sa faci si sa nu te desparti de fata cu care esti acum. Merita oare? Succes!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai un an cu o fata dar tu preferi sa distrugi totul pentru una care te foloseste super

| DeepInside28 explică (pentru RAY):

Ai dreptate.

| RAY a răspuns (pentru DeepInside28):

Ce baiat bolovan ne miram ca de ce fetele nu sunt serioase, sincere, in loc sa o respecti si sa o iubesti tu vrei poze cu alta, n-am cuvinte

| Ianoctav a răspuns:

Salut! E clar că vrea să fie cu tine (mai mult din interes) însă ai si tu o iubita care nu trebuie lăsată singura dacă va mai iubiți și va înțelegeti bine. E normal să te atragă (în primul rând că ești băiat), asta a și vrut si poate a crezut că te poate duce cu zăhărelul să își atingă scopul, însă..NU ieși cu ea. Nu cred că o să fiți împreună sau dacă o să fiți, veți fi doar pentru că ea a profitat de tine. Spune i ca nu ieși cu ea, ca ai iubita, oricât de afectată ar părea. Nu ar trebui să te atragă doar pentru că s-a dezbrăcat puțin... sfatul meu.
Ramai cu iubita ta și pe ea încearcă să o tratezi mai indiferent. Multă baftă, să faci alegerile corecte!