| AntoAnto666 a întrebat:

Sunt împreună cu un băiat de 4 zile, mâine se fac 5 zile, ideea e ca el se comporta foarte dulce, dacă ar fi după el ne-am vedea în fiecare zi, mereu zice ca îi e dor de mine etc. Toate bune și frumoase dar totuși când ne vedem față în față îi e frica sa mă ia de mână, sa mă sărute etc. Voi care credeți ca este cauza? O fi oare prea timid sau îi este frica sa nu o dea în bara?

6 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Parca e geneza cum o povestești tu, si in a 7a zi va odihniți?

Poate esti prima lui fata si e emoționat sa nu o dea in bara, ia tu atitudine daca îți dorești sa va sărutați sau sa va țineți de mana.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este un mare timid!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este prea timid, este cazul ca tu sa fii cea care preia initiativa si vei constata ca in scurt timp vei reusi sa-l modelezi exact dupa vointa si dorinta ta, Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca este prea timid.

| Catrice a răspuns:

În a 6-a zi sexul. Nu asta vrei?! laughing
Dacă tipul e nesigur, de ce nu faci tu primul pas?! De ce nu îl iei tu de mână sau sa te apropii să-l săruți ca sa ii arăți ce vrei?!

| Plato a răspuns:

Tu n-ai voie, sau cum?
Daca el n-o face, fa-o tu.