| Aron7474 a întrebat:

Buna TPU! Sunt nou aici.
Am 27 de ani și nu am fost niciodată cu o fata, nici măcar nu am vorbit cu una, problema e ca sunt foarte timid și nu ies nicăieri decât la munca și înapoi acasă..credeți ca de acum as mai putea sa îmi găsesc pe cineva?
De un timp m-a prins o tristețe profunda, mai ales când vad pe Facebook pe toți foștii mei colegi de generala și liceu căsătoriți.
Sunt atât de timid ca dacă ar veni o fata la mine eu n-as putea scoate nici măcar un cuvânt,nu îmi pot controla deloc emoțiile
Sunt foarte singuratic de fel,locuiesc singur și nici nu am prieteni, nu ma cauta nimeni, de abia primesc un apel o data pe luna de la mama
Ce as putea sa fac?
Dau funda!

180 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Castigi peste 1000€ pe luna? exista o solutie pentru tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta ti la servici printr e colege pe cineva.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Și eu am 30 de ani și sunt virgin.

Efectiv eu unul am față de copil și sunt mai scund de statură.

De când am terminat liceul din 2012 încoace nu am avut niciodată o iubită.

Și eu locuiesc tot singur dar degeaba că tot nu am avut succes la fete.

De asemenea, din septembrie 2020 încoace lucrez într-o fabrică pe un salariu de doar 1609 RON.

Din păcate nu am avut niciodată o iubită de când am terminat liceul și știu că pentru mine totul este 99, 99 % GAME OVER.

Totuși, din octombrie 2019 am un grup de 3 - 4 prieteni cu care țin legătura și în prezent și cu care am ieșit prin oraș de oricâte ori am avut ocazia.

Sfatul meu este să îți faci un grup de prieteni ca mine care să te ajute să învingi singurătatea.

| Violleta2022 a răspuns:

Voiam sa-ti raspund, cand am vazut ce raspuns ti-ai placut si-ai premiat, mi-am schimbat parerea despre tine... si te mai miri de ce esti singur la 27 de ani sad

| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun direct, dar asta nu mai este timiditate, ci prostie.
Orice om care-si doreste sa realizeze ceva in viata, invata, se zbate si isi atinge scopul.
Chiar nu ai invatat pana la varsta asta sa deschizi gura, ca sa saluti o fata si sa o intrebi ce face?
Pana nu vei invata atat de putin nu vei avea pe nimeni in viata ta si crede-ma, dar nu te poate ajuta nimeni daca nu ai vointa sa inveti a deschide gura, a fii respectuos, a saluta si intreba oamneii ce fac...
la munca nu saluti colegii?
Cum te comporti acolo?

| Drimmero a răspuns:

Eu nu, dar tu cu siguranta semnalizezi. Uite-o pe morcov, ia-o sa va dezvirginati impreuna ca sa nu te mai plangi pe aici ca mori virgin, ratatule.

| Drimmero a răspuns:

Ce ai putea sa faci? Sa te schimbi, cu rusinea mori de foame si nu faci nimic cu ea. Sa incepi sa iti faci prieteni, sa umbli cu ei in diferite locuri unde sunt prezente si fete, asa ai ocazia sa cunosti persoane. Fa sala, imbraca-te intr-un stil care sa te avantajeze si care iti place, fa-ti o freza care e potrivita fizionomiei tale, tot e mai bine decat sa stai degeaba, asta daca vre sa ai sanse in a cunoaste persoane si mai apoi sa iti faci o iubita. Principalul sfat e sa nu disperi, nu te mai compara cu altii, nu mai pune singur presiune pe tine, lasa-i pe ei sa fie insurati la 27 de ani, tu esti tu si ai ritmul tau, poate ca la anul vei gasi o femeie potrivita si la 30 de ani vei fi insurat, nu stii niciodata ce iti rezerva viata.

| Drimmero a răspuns:

@LonelyGuy
Bai Looney Tunes, tie ce-ti trebuie? tu sa comentezi cand nu vei fi o pasarica fricoasa dand cu batul dupa gard, ratatouille

| Sophieka a răspuns:

Ai nevoie de un terapeut si de un coach de dezvoltare personala... Si ai sa vezi cat de mult te vei schimba.
Poti sa faci aceste terapii si consiliere si online, pe skype / zoom daca esti prea timid sa mergi fizic la o sedinta.
Iti recomand meditatii pe Youtube si carti despr stima si iubirea de sine si restul apoi vor veni...

| anonimuIl a răspuns:

La 27 de ani și virgin tu nici măcar nu știi ce să faci cu o femeie dezbrăcată în fața ta.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Perfect, altul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci! Nu ai personalitate, ești pămpălău, așa e gena ta nu ești tu de vina, nu ai abilități de comunicare, sociale, asta e ceva foarte grav fiindcă tu ai aproape 30 de ani. Totuși îți poti găsi o fata dar te va domina,vei fi că un fel de catelus in relație.
Alta posibilitate e sa devii bogat
Tu ești mai mult decât cuminte,fetele nu mai căuta de ani buni genul asta de băieți timizi sensibili,plăpânzi. Le plac băieții mai fioroși,masculini, dominanți, și alea care sunt cuminți tot genul asta de băieți căuta. Daca nu ai tupeu nu ai șanse. Singura metoda ar fi sa mergi la sala de kickbox, sa te călești,o sa fi o perioada sac de box că ești foarte timid dar după te vei schimba, vei deveni dur, și foarte încrezător. Doar un șoc de proporții mari te poate schimba, gen moartea cuiva drag, a unui părinte. Cunosc un caz când ăla era pampalau, și după ce a murit maica-sa s-a schimbat la 360°
Dar prima dată fa sala și după 2-3 luni poți să te apuci de un sport de contact mai dur. Trebuie sa te automotivezi sa devii mai al dracu. La ce să îți folosească sa fi prea bun? Omu bun e luat de prost mereu,trebuie sa înveți să devii șiretlic in situațiile în care se cer să nu te lași calcat în picioare de nimeni. In Romania nu poți impresiona cu bunătatea că e un popor de cocalari, educația e la pământ.
Nu trebuie sa te schimbi sa fi plăcut de nimeni, dar trebuie in schimb sa devii cea mai buna versiune a ta, sa te dezvolți personal, sa dai cu pumnul în masă, sa ii subjugi pe toți care nu dau 2 bani pe tine,să cauți să îți fie doar ție bine și iubitei tale daca acesta va fi o tipă ok,in rest sa nu te increzi în nimeni că lumea o sa caute să te distrugă fiind vulnerabil, sa privite după tine, când îți merge bine, când regresezi atunci toți îți vor închide ușa în nas. Trebuie sa fi vigilent, sa nu ai încredere în nimeni, doar in tine, sa nu ai așteptări mari de la femei că foarte multe coarde se dau femei sfinte, iar tu ești o țintă ușoară

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă mi Facebook ul tau sau Instagram ul sa vorbim.

| Miruna333 a răspuns:

Discuta cu un psihoterapeut. Asta e singura si cea mai buna solutie. Nu astepta sfatul minune pentru ca problema ta nu are rezolvare peste noapte. Necesita timp.

| Aron7474 explică (pentru Miruna333):

Am fost și la psiholog, nu m-a ajutat cu nimic, doar bani dați în vant

| Miruna333 a răspuns (pentru Aron7474):

Unul singur?

| Aron7474 explică (pentru Miruna333):

Am mai vorbit și cu alții dar mai mult pe net

| Miruna333 a răspuns (pentru Aron7474):

Poate dura ceva pana sa dai de psihologul potrivit, iar minunile nu se intampla peste noapte.

| Aron7474 explică (pentru Miruna333):

Da,adica o sa fiu in situatia asta toata viata

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Miruna333):

Imprumuta-l cu niste banii, daca tot vrei sa il ajuti cu sute de psihologirolling on the floor

| Miruna333 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Mentalitate tipica romaneasca, trist.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Miruna333):

I-al fa-i un bine si foote-l daca tot ai venit sa ii plangi de mila, ce zici il ajuti?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mai exista site-uri matrimoniale? Pe vremuri era sentimente.ro... Cauta si tu o gagica e site-urile astea, multe sunt ca tine dar varianta feminina. O luati incet, cu chat online, apoi conversatii la telefon, intalniri, samd. Nu te invinovati, asa e firea ta, n-ai ce face. Trebuie sa faci niste eforturi sa te schimbi, dar o sa fie OK.Bafta

| vodami92 a răspuns:

Stiu te inteleg! ei poate intr-o buna zi! iti vei gasi si tu pe cineva! sa nu asculti niciodata de unii sau de altii! care zic spun ca nu vei face nimic in viata! la toate capitolele! nu-i adevarat! o sa faci! dar toate pe rand!

| MorcovMajestic a răspuns:

La tine suna mai mult a blocaj psihic decat a timiditate
Ti-e frica de oameni? Te simti inferior?
La psiholog sau terapeut specializat in anxietate si temperamente poti invata metode de coping
Si morbidrick ti-a dat sfat bun

| MorcovMajestic a răspuns:

Spune-i asta lui drimmuierea ca el la 35 crede ca mai are timp sa faca casa in viitor dar nu acum, mai sta putin asteapta fata aia cu chimie si de toate boomboom rolling on the floor

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Eu doar i-am zis omului ca e terminat vizavi de subiectul fete, de fapt femei ca are un 27-30, e problema lui daca se incredere in ce zic astia. eu n-as putea sa iau sfaturi de la unii care sunt in aceiasi situatie ca si a mea, trebuie sa fiu prea RETARDAT nu stiu cum sa ma exprim

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Lasa partea cu aspectul fizic, aia sa fie ultima lui problema, care si asa il da probabil cu mult in jos, nici o femeie nu da o basina pe tine daca esti 0 pe toate planurile dupa un 25 de ani hai sa fim seriosi sa nu ne mai ascundem laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu toti suntem ca tine sa visam nunta direct de la 18 ani, unii avem alte planuri in viata, nu toti suntem disperati dupa niste acte si niste inele pe degete.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ce planuri vere ca nu ai facultate si esti salahor si stai toata ziua pe TPU rolling on the floor))
macar tine pentru tine deraierile astea mintale ca nimeni nu te poate lua in serios iti promit rolling on the floor

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Am mai zis-o pe aici, cam singura sansa de a mai avea pe cineva din postura asta, e prin cineva care cunoaste pe careva din familie, rude, tot in situatia asta si care sa te accepte asa cum esti, restul e irelevant, criza de timp si alte chestii! ce sanse sa ai urat vai mortii tai sa abordezi pe strada ( mai iei si bataie ) sau pe site-urile de socializare n-ai avut in 20 de ani noroc sa gasesti ai dupa, cand imbatranesti si mai mult si arati si mai naspa! astea-s niste chestii asa spuse pe aici sa nu il faca pe cel care a pus intrebarea sa o ia razna, e infinitiv mai greu sa mai gaseasca el dupa varsta asta! pe mine m-a intrebat odata tata ca vrea sa mi-o prezinte pe una si mi-a zis ca daca o refuz si eu i-am replicat ceva de genul - cum as putea sa refuz in conditiile in care nu m-a placut pe mine nicio fata si i-am zis sa nu ma refuze ea si urata cum e pe minelaughing si nu a mai zis nimic

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tu esti mai rau decat astia care se plang ca n-au gagica, tu visezi ca esti barbat si ca ai sotie bwhahahaha, in ce hal esti.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

M-ai controlat la puta? rolling on the floor
Iti dau sa sugi putin sa adormi linistit?
Cred ca te-ai saturat sa dormi cu degetul in gura rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Replica de adolescenta virgina cu cosuri pe fata...

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Hai ca esti la conducere, va tin scorul happy

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

''singura sansa de a mai avea pe cineva din postura asta, e prin cineva care cunoaste pe careva din familie, rude, tot in situatia asta si care sa te accepte asa cum esti''

Corect dar sa stii ca asa se fac relatiile in general
Multi pornesc gresit pe aplicatii si isi iau deceptii aiurea
De obicei oamenii cauta printre ei oameni care li se aseamana cu situatii asemanatoare si rar diferente intre ei de la cer la pamant

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Acum ai o problema cu virginele cu probleme de sanatate rolling on the floor fenomenal
Pai la cealalta intrebare comentai de panarame
Panarame nu, virgine nu
Tu zero barat, pretentii garla
Iti dai seama ca tu cand o sa simti tu pe la 50 de ani ca o sa fie timpul sa te asezi la casa ta o sa trebuiasca sa cauti prin ghena da? rolling on the floor

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Daca ai stii cati cunosc de la mine din sat, care cu greu au gasit pe cineva, tot asa prin metoda asta, ba chiar una sta cu unul fortata de imprejurari laughing vai si amar

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Mi-e mila de ea...
Daca ai iubit un om si ti s-au dus sentimentele mai poti ramane langa el daca pastrati intre voi respectul acela...
Dar daca nu exista nici iubire nici atractie nici respect, ce naiba de viata e aia...

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu mai formula frazele in asa fel sa para ca fac generalizari. Ironia sortii e ca probabil ma insor mai devreme tine desi nu e ceva ce imi doresc cu ardoare, in timp ce tu iti doresti dar cine dracu sa se uite la tine, am sincer asa un feeling ca esti o grasa, chiar ai energie de grasa.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Acum ai o problema cu grasele rolling on the floor misogin 101
Faci generalizari, nu formulez eu intr-un fel anume
Gandesti in stereotipuri asta cu grasele e inca o confirmare dar esti atat, atat de inconstient incat nu exista cuvinte inca inventate care sa te faca pe tine sa intelegi cat de gresit e construit creierul tau rolling on the floor
Am santuri de la verigheta de ceva timp deja rolling on the floor
Cand cunosti o fata (o femeie nu cred ca ti-ar da atentie) sa-i arati contul de TPU si sa ii ceri o parere inainte de toaterolling on the floor daca ai curaj

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Asta si cu RAY de cand ''ameninta'' site-ul asta ca se insoara, mai repede vin RUSII in Romania pana isi indeplinesc astia visul asta laughing

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Daca plecam si ne intoarcem peste 10 ani pe site-ul asta tot aici ii gasim putreziti laughing

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nicio pretentie nu am de la tine, visezi misogini, cred ca si sub pat ii cauti, esti prea traumatizata. Ai avut o relatie nasoala cu tatal tau? Ai dat de un ghiolban? Ai fost inselata?

Ii arat direct de pe digi.

| Drimmero a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Prostea, vezi ca ma confunzi, nu ai o sinucidere de efectuat si cumva te retin?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

In continuare, alte replici misogine...
Ma bucura ca insisti asa mult sa te faci de rahat, imi usurezi mie munca rolling on the floor
Daca as fi avut o relatie nasoala cu tatal meu, cum ar fi asta vina mea de ''femeie'' si nu a tatalui meu? rolling on the floor

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Tu de ce esti asa speriat de relatii si de responabilitati? Ai dormit cu mama in pat pana la 20 de ani? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Esti mai rau decat aia din blm, aia macar se activeaza doar la cuvantul negru, tu faci din rahat bici orice replica si o misoginizezi, fa-ti un control la cap, madame.
Doar am intrebat daca ai avut o relatie nasoala in ideea de a afla daca traumele isi au radacina de acolo/

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Omul meu tu nu intelegi misoginismul ca fenomen, tu crezi ca misoginismul e scarbica de femei rolling on the floor shaming-ul asta pe daddy issues e exact comportamentul cel mai pregnant al incelilor, cea mai comuna si penibila replica.
Nu poti sa-i dai shaming unei persoane pentru o problema pe care NU a cauzat-o ea rolling on the floor in care a fost o victima
Daca a fost
Urla incultura in tine
TU nu stii sa te opresti?
Ai kink? Iti place sa fii umilit? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu-s speriat deloc, doar nu ma grabesc ca boul inainte, o hartie data de ofiterul starii civile nu imi va da un upgrade la sentimente, relatia va fi aceeasi, doar ca e sub contract

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Sa inteleg ca tatal tau e cauza...imi pare rau daca a fost o persoana nasoala cu tine...a fost unul din 4 miliarde de barbati, gasesti tu tipul ala potrivit pentru tine.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

''Doar am intrebat daca ai avut o relatie nasoala in ideea de a afla daca traumele isi au radacina de acolo/''

Ce ma amuza eschivele tale rolling on the floor om de jeleu ce esti
Pana si Morbid e mai asumat decat tine rolling on the floor
Am mai zis, ca sa iti mearga tentativele de manipulare trebuie sa fii si putin destept rolling on the floor

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

In loc sa dai replici atat de penibile
Incearca macar sa mimezi ca esti destept
Si sa taci rolling on the floor))))))
Ca imi provoci mila

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

S-a enervat grasa, usor sa nu dai colesterolul peste cap.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Mananci doar icre si mc si vorbesti de colesterol
Chiar vrei sa fii penibil la infinit? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Am o greutate normala, imi permitm sa mananc ce vreau, tu daca mananci o ciocolata trebuie sa faci canionul 7 scari saptamanal sa arzi caloriile.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Cum sa ai o greutate normala cand ai spus undeva ca barbatul nu e barbat daca nu are burta penibilul secolului ce poti sa fii rolling on the floor)))))))
canionul 7 scari rolling on the floor ai fost in excursie cu gradinita

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Acum aflu ca esti fata, spune-i te rog astuia roaga-l sa se opreasca, fa intr-un fel happy

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Trebuie sa aiba burta, nu stiai? Ok, asta e o gluma, asta ca sa evit viitoarele paranteze pe care le pui

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Dezvirgineaza-l si pe looney tunes ala ca se da pe langa tine

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Razi aiurea, e mai rational ala decat tine rolling on the floor))

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Looney tunes si morcovul : ) ) ) cum s-a nimerit. N-am cum sa nu rad de specimenele ca voi...

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero si manuela.

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Paula, ceva original ai si tu sau doar papagalisme de 2 bani?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ai aceleasi replici de cand te stiu rolling on the floor
Mai dai si tu un upgrade? rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tu nici macar nu ai replici.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Daca tu cacarezele alea de le repeti de 5 ani pe aici le numesti replici rolling on the floor))))
Ar trebui sa te intorci in clasa a 4-a sa inveti de la copii ca sunt mai creativi decat tine

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Esti plictisitoare rau, vino cu ceva original. Tu daca e sa trollezi o faci involuntar, ca voluntar...

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Arata-mi ultimele replici unde le-am mai folosit sau unde le-ai mai vazut rolling on the floor))
Dovezi, nu raspunsuri date doar ca sa tastezi ceva acolo sa te prefaci ca ai zis ceva
Ai decenta sa taci sau vrei sa fii penibil la nesfarsit?
Mai ales cand pot sa te fac de ras si sa iti arat de cate ori ai folosit cuvintele astea in ultimele luni?
Pana si jacktaylor intelege cand e penibil si se retrage rolling on the floor)
Numai tu nu ai jena un strop de jena in tine
Humiliation kink se numeste ce ai tu rolling on the floor
Pe langa schizofrenie

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Dovezi? Uita-te la ce tastezi, in afara de paranteze si de "no, u" nu stii altceva. Acelasi cliseu repetitiv...si aceleasi 4 cuvinte in vocabular, misogin, schizofenic, somer si inca unul.
Apropo, nu mai folosi cuvinte la care nu le stii sensul, ai citit si tu niste articole pe net despre anumite fenomene si afectiuni psihice si brusc stii sa le identifici. Eu in locul tau mi-as face griji daca nu m-as multimi cu sexul meu si as incepe sa scriu scenarii pe net, tu esti mai rau decat Rosalia cand zicea ca se numeste Sebastian bwhahahaha.
Ori esti trans, ori autista, din 2 trebuie sa fie una

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Aia cand te laudai ca umblai cu drogati e cel mai tare scenariu : ) ) ) ) ma prapadesc de ras. Tu daca te duci la psihiatru in 5 minute te pune in camasa de forta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Acel nume (Sebastian) și pseudonim (MaestrulDeghizărilor) au fost strict pentru amuzament, pentru a mai aduce puțină culoare acestui site.
Se pare că nu știi să faci diferența între umor și trolling.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceea ce faceai tu nu era nici umor, nici trolling, cu toate astea o poti invata si pe morcov cum sa se deghizeze mai bine, saraca nici ea nu stie ce e mai exact

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Și,mă rog, dacă nu era umor sau trolling, atunci ce era?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-am mai zis ca tu nu intelegi conceptul de trolling rolling on the floor)
Esti irecuperabil rolling on the floor
Nu poti evolua, nu ca nu vrei
M-ai convins

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista termen pentru asa ceva. Telenovista cred ca e cel mai potrivit.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

''in afara de paranteze si de "no, u" nu stii altceva.''

Parca esti psihopat, ma acuzi de ce faci tu rolling on the floor)))))

De unde ai luat replica asta?
De la mine sau de la supa sau de la cine?
Ca am mai vazut asta rolling on the floor si nu e gandita de tine un bosorog care sta doar pe site de pariuri si sport
Esti departe de a intelege engleza sau de a fi la curent cu meme-urile in engleza rolling on the floor
Perusii vorbesc? Incepi sa semeni cu ai tai rolling on the floor

Deci negi ca barbatii pot fi intr-un fel sau altul
Neaparat sunt femeie sau trans dar tu nu esti deloc misogin rolling on the floor am citit eu niste articole si am impresia ca stiu dar tu care nu ai citit stii mai multe rolling on the floor logica indubitabila
Ai citit mult despre autism inainte sa ma faci autist sau iar faci de ce ma acuzi tu pe mine ca fac si folosesti cuvinte pe care nu le inteleg? Vezi ca autistii sunt copii supradotati rolling on the floor)) sau zici ca de fapt folosesc cuvinte pe care nu le intelegi tu? Am incercat sa iti explic niste lucruri dar nu intra rolling on the floor
Esti cel mai retardat om de pe TPU iti spun cu mana pe inima, giurgiuvene
Potoleste-te ca o sa iti dau motive sa chelesti rolling on the floor))))

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Vai de capul tau, cand urmaream 9gag si ma spargeam de ras la unele chestii cred ca nici net nu aveai. Citesc presa straina in sport de ani buni pe mai multe limbi, de acolo imi iau informatiile, n-are rost sa intru in subiectul asta ca oricum nu intelegi, eu aflam primul informatiile si le postam in comentarii pe digi si moderatorii faceau articole in nici 5 minute, au mancat aia bine de pe urma mea si a altora : ) ) ) le-am dat si momeli cu informatii fake si ei le preluau de muream de ras cu altii si apoi ma banau, eh vremuri.

Nici nu are rost sa comentez la ce ai mai zis, balarii.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

9gag rolling on the floor)))))))
Presa straina de sport iti dai seama articole scrise pentru galeristi cu 4 clase ''x a dat gol, x a castigat'' bune de tradus cu googlerolling on the floor ce geniu esti tu rolling on the floor
Daca mor de ras o sa iti las in testament rasaduri de cartof sa pui si tu pe balcon poate nu mai mori de foame
Sau direct morcov ca e cu dublu uz de satisfacere a doua nevoi rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

9gag a dat startul meme-urilor...e cam cel mai vechi in meserie, nu stiu ce ti se pare amuzant.
Eram sigur ca habar nu ai ce am zis acolo, postam declaratii din interviuri urmarite, statistici pe care aia habar nu aveau de unde sa le ia, anuntam transferuri la care stiam ca se vor face cu mult inainte ca presa romaneasca sa le miroasa, urmaream emisiunile straine care sunt cu mult in fata, urmaream echipele pe retelele de socializare si multe altele, cum dadeam un comentariu hop aparea articol exact din ce ziceam pentru ca ce ziceam era cu mult peste ce ofereau aia : ) ) ) d-aia zic ca aia au mancat destul de pe urma mea si a unora, i-am carat destul.

Pastreaza-ti morcovul si baga-l in ga0ace in lipsa de barbat.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

''9gag a dat startul meme-urilor...e cam cel mai vechi in meserie, nu stiu ce ti se pare amuzant.''

rolling on the floor)) esti PARALEL, tataie, meme-urile au devenit populare datorita 4chan reddit si twitter
rolling on the floor cel mai vechi in meserie rolling on the floor) ce meserie? de a lua meme de acum 5 ani si a le pune pe un site?
rolling on the floor am ajuns sa ma rog de tine sa nu te mai faci de ras nici macar nu intelegi subiectul discutiei vrei doar sa-mi arati ca nu esti un bosorog SI REUSESTI CONTRARIUL

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Printre cele mai vechi, my bad, sincer de celelalte chiar am uitat, nu prea urmaream acolo insa le stiu.

Bosorog la 35 de ani? pai ori sunt manchild ori sunt bosorog, hotaraste-te

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor
Manchild inseamna un barbat in varsta foarte imatur deci nu am in legatura cu ce sa ma hotarasc

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Bosorog poate fi si mental, nu doar fizic...

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Bine ca recunosti

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu am ce sa recunosc. Nu-s bosorog, nici manchild, un tip normal in conformitate cu varsta, sanatos fizic si mental big grin

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor si grandoman, si mitoman

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Eu tot nu am inteles o chestie, baiatul asta cu intrebarea mai asteapta niste sfaturi, de buna intentie de la Drimmero, habar nu aveam ca e cel mai batran flacau de pe TPU aflu ceva nou macar de la tine

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

A ajuns o realizare sa te declari om normal, uitasem asta. Si ce e rau in a fi grandoman?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ce e rau a fi grandoman? Ce e rau in a avea o parere extrem de buna despre tine in mod nejustificat? Ce e rau in a te minti singur si a trai in iluzie? Ma uimeste prostia ta cu fiecare raspuns pe care il dai

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Nu oricine isi permite sa fie grandoman, fiind o legenda imi permit.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Observi cum incearca si el saracu' sa se disculpe intr-un fel, tot de la el a degenerat chestia si tot el incearca acum sa ascunda sub pres, asta e bai drimmero te-a dat in primire morcov albastru gigolou pooli mele, cand te mananca in kuur te scarpini vorba aia, daca taceai filosof ramaneai dar prostul nu e prost destul pana nu e si fudul

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Da rolling on the floor
Si dupa 170 comentarii de rahat s-a trezit sa ii dea si baiatului un sfat
Un cliseu de genul tunde-te si ti se rezolva problemele la cap rolling on the floor
Mare legenda rolling on the floor
printre aurolaci

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

O fi omul hair stylist si noi habar nu aveam hobby-ul lui

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Ar vrea el sa aiba atatia bani.

Stai ca il umilesc si aici ca nu se satura de m =))
https://www.tpu.ro/......ina-2.html

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Si eu am probleme mele depresive, dar personaj ca asta pe site-ul asta capodopera, mai rau ca raia, RAY e copil mic s-a mai emancipat si vad ca s-a detasat de site-ul asta a inceput sa faca totusi ceva cu viata lui, i-a predat stafeta lui Drimmero asta se pare

| MorcovMajestic a răspuns (pentru LonelyGuy07):

L-a luat la analfabetism pe RAY.
Asta e concluzia mea
Simt ca discut cu un robot blocat in 3 idei rolling on the floor
Nu intelege ce citeste.
De aia nu stie sa se opreasca.
Nu isi da seama cat de ridicol e

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Numai stau sa recitesc, ziceai ca are peste 35 de ani si e 0 cu femeile de genul nu a atins una si el mai spera la insurat, cu cine ai ajuns sa te contrazici, omul e in deluzie totala, il inteleg perfect doar ca unora le e greu sa isi accepte soarta trista ce-i drept, si mai da si sfaturi la baieti in dating asta e culmea culmilor laughing

| MorcovMajestic a răspuns:

Au gasit sensul vietii cu puta in mana pe TPU rolling on the floor
are 30 000 raspunsuri aici si inca cateva mii pe digi si el da sfaturi in dragoste mai bine ne-ar da sfaturi despre cum sa stam mai confortabil pe scaun ca eu dupa o ora de stat aici am intepenit, nu stiu cum reuseste rolling on the floor

| MorcovMajestic a răspuns:

Nu se uita nici macar una de 120 de kg la el ca alea au nevoie de resurse, nu stau cu someri care le fura slanina cand dorm rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Intrebarea e...ma uit la asa ceva, la una de 120 de kg, singuratatea chiar nu suna ceva rau in cazul asta decat sa iei pe una cu 3 cifre la greutate.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Sa te obisnuiesti cu ideea ca ai sa mori singur si trist, ce crezi ca ai putea altceva face la o asemenea varsta fara gram de experienta? raspunde tu

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Știam de mic ca o sa mor singur și trist sad

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

27 e o varsta la care trebuia sa fii cel putin insurat, numai zic de copii ca o duc la extrem, tu fiind in urma cu lumea cu societatea in care traiesti, fara sa experimentezi iubirea aia inocenta din timp si alte rahaturi, nu stiu daca iti va fi asa usor sa sari din lac in put si doar un procent extrem de mic de fete sa nu zic femei ar accepta un baiat de fapt barbat fara 0 experienta sexuala, iti garantez eu 100% lucrul asta oricine te-ar minti pe site-ul asta din fete, so you are *** up my friend

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Știu ca mi-am ratat viata și o sa mor singur, acum am o stare și mai proasta

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Nu trebuie sa te simti ofensat de ce spun, e doar realitatea dura pe care nimeni nu ti-o spune in fata, e dreptul tau sa speri ca odata se va schimba ceva in viata ta si o sa apara o femeie care sa te accepte pentru ce esti ca om, dar foarte putin probabil, parerea mea, nu stiu acum tu stii mai bine! asa ziceam si eu la 24 si am ajuns tot un ratat cu femeile nefootut la 30 de ani si timpul trece atat de repede inca lunile au devenit anii

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Asta e

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Ma bucur ca ai inteles, fii puternic, te inteleg foarte bine sunt in acelasi asentiment si situatie, dar putem trai si asa, ca vrem sau nu vom fi nevoiti, incearca sa uiti de problema asta cu alte hobby-uri sa nu ramai deprimat toata viata pe motivul asta ca nu apuci 50 de ani iti zic garantat

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Cred ca nici 30 nu apuc, dar e mai bine asa

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

E nu apuci, tu crezi ca esti singurul aflat in situatia asta, suntem sute sau poate chiar mii, aia cum au apucat si inca sunt in viata, daca e sa ai ganduri de sinucidere n-ai decat, dar daca e sa o faci sa merite, daca intelegi la ce ma refer, o viata faina sa ai

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Ca o gluma, chiar ar fi de de bun augur pentru autoritati un nou caz Dinca happy dupa atatia ani laughing)))))))))

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Stii vorba aia o laba face cat 10 femei, te scuteste si de banii de boliwinking

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Nu e vorba doar despre sex.pur si simplu sunt singur..eu pun pret mai mult pe dragoste

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Scârboasă glumă.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Pai daca are ganduri de suicid din cauza asta de ce sa nu umble si la cauza? zic si eu si de data asta nu fac nicio gluma

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Asa dupa mintea ta, ala de ce crezi ca a recurs la asemenea gest, stim foarte bine de ce e de la sine inteles, in fine, dam in altceva

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Mă refeream la gluma despre Dincă.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Nu înțeleg la ce te referi.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru SirenicaCuMomite):

Am inteles omule nu sunt prost, exista orice posibilitate, nu l-am sfatuit personal sa faca lucrul asta, dar cand iti ajunge cutitu la os nu se stie niciodata, hai nu am chef de spam, seara faina

| Drimmero a răspuns (pentru LonelyGuy07):

"27 e o varsta la care trebuia sa fii cel putin insurat, numai zic de copii ca o duc la extrem"

Cine zice asta? de unde pana unde?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Sa fim seriosi daca nu ai gasit pe nimeni sa te suporte pana la 27, dupa e de 100 de ori mai greu spre imposibil rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Traiesti prea mult pe cifre,, viata nu e stiinta exacta. Esti moldoveanca cumva? alea de la 18 ani au deja 2 plozi si maritis.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Traiesti prea mult in capul tau
La 25 de ani ti s-a format creierul complet
Ai deja un job (nu tu dar asa ar trebui)
Ai o directie
Daca nu ai trait pana la 27
Paaa bosulica

Alea de 18 sunt mai castigate, copiii lor o sa aiba mamici tinere

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ti-am zis ca traiesti prea mult pe cifre : ) ) ) si ce te faci cu aia care nu vor sa se insoare si nu se incadreaza in 'idealul' tau?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Nimic. Aia raman cu laba rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Esti atat de disperata de maritis incat efectiv te dai barbat insurat : ) ) ) asta spune multe despre nivelul d,,i,,s,,p,,e,,r,,a,,c,, i,, u,, n,, i,, i la care ai ajuns, eu bag mana in foc ca nu se uita nimeni la tine la cat de misandra esti...

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ce invidios rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Invidios pe o instabila psihic? eu refuz sa cred ca tu esti barbat, puti de la o posta a misandra, te-a inselat probabil unul acum ceva timp si gata,, barbatii sunt niste monstri, brrrr

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Mama cat misoginism rolling on the floor)
Orice om nu iti place = femeie rolling on the floor)
Cat de jegos poti fi

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Hai ca ti-ai aratat coltii rolling on the floor))
Sper sa vada gagicile tale asta mai ales supica rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ti-am mai zis ca nu ai habar sa folosesti termenii,, exact asta faci si cu misoginul, nu il folosesti contextual. Iti dai seama ce am putut sa zic : ) ) stai linistita ca si ele stiu ca esti o adolescenta

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Esti foarte misogin vere prin ce ai zis mai sus rolling on the floor))
Credeam ca daca ai stat putin cu fete ai evoluat rolling on the floor))
Orice om care ti se pare tie crizat = femeie?
Asta arata stereotipie de gen adica misoginism plus inca ceva foarte subtil ce nici nu are rost sa semnalez
Te-ai pisat pe prietenele tale daca mai vorbesc cu tine dupa ce vad astea sunt foarte fraiere
Mai ales supika

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Fabulos cata manipulare are in ea : ) ) ) sa nu ti se sparga o vena, nu vrea sa crapi, eu de cine mai rad? stii ca in momentul asta esti foarte penibila?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Iar raspunzi doar de dragul de a raspunde fara sa zici nimic doar ca sa ocolesti problema rolling on the floor))

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Care problema? esti printre cele mai manipulatoare persoane de care am dat, dar nu iti merge, sunt prea vulpoi pentru tine.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai folosi vere cuvinte pe care nu le cunosti rolling on the floor)
Manipularea e subtila, nu se face pe fata rolling on the floor
Orice nu iti convine e manipulare? Desi argumentele tale sunt 0?
Repede te iei de alte lucruri ca sa nu recunosti ca ai spus o mare prostie rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Tocmai ca tu nu stii sa folosesti, ai o manipulare agresiva, pentru mine esti de nivelul gradinitei, mai ai de baut laptic si mancat gris...n-am ce sa recunosc, morcovelo, doar tu nu esti recunosti ca esti femeie : ) ) ) esti trans? ai nevoie de ajutor specializat pentru problemele tale?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Unde e manipularea nene cand tu ai spus asta cu cuvintelele tale:

acum 22 minute | Drimmero a răspuns (pentru MorcovAlbastru):
Invidios pe o instabila psihic? eu refuz sa cred ca tu esti barbat.

rolling on the floor numai femeile pot fi instabile psihic? cum nu e asta un stereotip? cum nu e o stereotipie misoginism? misoginismul e o mentalitate, nu un cuvant banal din dex, e un fenomen amplu nu o scarbica rolling on the floor

Asa vorbeste aiurea pe langa subiect si numeste pe oricine care iti vede ineptiile manipulator cand tu incerci o diversiune sa muti atentia de la gogoneaua ta rolling on the floor))
Stiam ca esti dus totusi de data asta m-ai surprins rolling on the floor))

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Nu credeam ca poti fi mai penibil decat te stiam rolling on the floor
NU CREDEAM efectiv
Ma surprinzi pe zi ce trece

Asa pornit esti sa demonstrezi ca oamenii care ti se par naspa sunt femei rolling on the floor))) puti frate

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Iata manipularea, gogosico.
"numai femeile pot fi instabile psihic? cum nu e asta un stereotip? cum nu e o stereotipie misoginism? misoginismul e o mentalitate, nu un cuvant banal din dex, e un fenomen amplu nu o scarbica " eu am zis de tine ca esti o instabila psihic,, nici macar tu nu negi asta, nu am zis ca femeile sunt, ci TU, dar la cat autism zace in tine nu stii sa citesti, mars cu incercarile astea penibile din fata mea.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ai zis ca eu sunt o instabila pentru ca nu crezi ca un barbat poate fi asa rolling on the floor)))

ba tu chiar nu iti dai seama ce tastezi? rolling on the floor te-a luat neuronul inainte, ai uitat sa il conectezi la restul?

tu chiar nu ai pic de rusine sa minti cu dovada in fata? rolling on the floor

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Inteleg sa fii atat de prost incat sa nu intelegi ce citesti
dar tu nu intelegi nici macar ce scrii tu? rolling on the floor)))

acum 22 minute | Drimmero a răspuns (pentru MorcovAlbastru):
Invidios pe o instabila psihic? eu refuz sa cred ca tu esti barbat.

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Sunt multi instabili psihic pe aici dar se vede ca-s barbati de la o posta, au alta energie, deci nu toti instabilii mi se par femei, tu in schimb da. Nici nu stiu de ce imi bat capul cu o nebuna sincer

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Asa confima stereotipul de care ziceam rolling on the floor
arata-ne cat de penibil esti pana la capat rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Visezi misoginisme, steriotipuri, cizeleaza-te si lasa misandria si ai sanse asa la nunta, incapi in rochie?

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

UIte asta e manipulare rolling on the floor Gaslighting mai exact.
Cu cuvantele in fata, tu sa ii spui omului ca viseaza.
Nu ai niciun pic de rusine, niciun pic de jena
Meriti coronita cel mai prost user TPU
Ii esti inferior si lui morbid

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Uita-te fa cate raspunsuri acide ai la adresa barbatilor, cum incerci sa-i desconsideri sub umbrela de 'barbat', care barbat? ca esti o frustrata toata ziua si noaptea, o misandra plina de preconceptii. Eu respect femeile, dar pe astea ca tine nu pot.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Arata cateva raspunsuri rolling on the floor
Daca zic ca un om care joaca la pacanele e un dobitoc nu inseamna ca desconsider barbatii rolling on the floor asta e paranoia ta de misogin care crezi ca o criitica la adresa trantorilor e o critica la adresa ta (dar stii foartebine de ce reactionezi hahah)
Si daca as fi, barbatii nu pot fi misandrii?
Inoata mintea ta in stereotipuri
Sa le fie rusine fetelor ca se asociaza cu tine

| MorcovMajestic a răspuns (pentru MorcovMajestic):

De fapt sigur le e de aia nu mai intra niciunele pe site rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ai o gramada, nu doar pe contul asta ci si pe altele, mi-e lene sa caut acum dar ti-am scanat de-a lungul vremii. Esti o misandra si arunci cu moloz catre altii ca ar fi misogini cand nu e cazul. Tu pentru mine ramai o crizata telenovista, esti mai rau decat Rosalia cu scenariile.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-e lene sa cauti dar sa scrii prostii nu rolling on the floor
N-ai dovezi, nu se ia in calcul ce ai spus
Alt comentariu pe care l-ai dat doar ca sa fie dat
Cat scriai prostia asta dadeai un link
Dar ce link sa dai cand vorbesti aiurea?
rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

O sa caut si iti dau cu ele in cap, daca vrei dovezi, i-ri-a dracu.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor sa te vad

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Mai intri si cu alte conturi aici, am de unde strange material.

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Dovezi 0 rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

N-ai oricum coloana vertebrala sa recunosti ca esti tu si reprezinti cate un scenariu in fiecare cont

| MorcovMajestic a răspuns (pentru Drimmero):

Paranoiaaa rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

I-ul te da de gol : ) ) ) si nu stii sa te ascunzi, n-ai arta asta in sange.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

I-auzi...ai putea spune ce anume găsești tu negativ la scenariile ipotetice pe care le postez?

| LonelyGuy07 a răspuns:

Poti sa te masturbezi uitandu-te la fete ce fac videochat sau sa vorbesti cu ele, stiu ca suna aiurea si nu e ceva wow, dar cel putin eliberezi tensiunea sexuala, te ajuta noaptea sa pui capul pe perna, eu unul asa fac si nu imi e rusine sa o recunosc, avand 30 de ani si sunt intr-o situatie similara ca a ta, urat ca dreacu, nu ma baga in seama nicio fata la munca, pe strada etc, numai vorbesc pe site-urile de dating! am si refugiul meu care ma ajuta sa uit de rusinea asta cu jocurile de noroc, nu ai ce face daca nu ai nici prieteni, anturaj cu care sa se iveasca ceva undeva cu o femeie, efectiv esti TERMINAT cu toate ca nimeni de aici nu o sa iti recunoasca lucrul asta! asta e viata pentru unii

| Morbid a răspuns:

Sa nu te mai intereseze sau sa nu crezi vreodata ca o fata te poate face vreodata fericit pentru totdeuna. Chiar si daca e cea mai ok dintre toate. Tot exista momente de singuratate.
Femeia vine ca un obiect in viata ta, o vezi ca ultimul model de iphone il iei si dupa ce il ai deja devine basic si nu o sa mai ti se para asa wow ca la inceput.

oricat ar fi de frumoasa.
"Ce as putea sa fac?"

Sunt foarte singuratic de fel, locuiesc singur și nici nu am prieteni, nu ma cauta nimeni, de abia primesc un apel o data pe luna de la mama

Sa râzi laughing) crede-am ca eu sunt necautat dar sunt altii Mai virgini ca mine.

| CORONAVIRUS a răspuns:

Capul sus, stiu ca e greu. Incearca sa schimbi mediul

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Ce are răspunsul meu, Violleto? Încă mai eşti botoasă că ți-am zis să laşi joaca de-a detectivul şi să te informezi înainte să răspunzi? sad

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Nu-i spui niciun adevăr, doar îl descurajezi şi-l faci să-şi accepte soarta de ratat cum ai făcut şi tu.

| DixieBloom a răspuns:

Nu recomand întrebarea asta pe un tip de site ca TPU, sincer. Încearcă să-ți găsești defectele și îmbunătățește-te, citește cărți de dezvoltare personală, vorbește cu tine în oglindă. Cred că schimbarea vine din interior și cred că te vei simți mai stăpân pe tine.

Apropo, mai sun-o și tu pe mama ta. Nu mai crea „ziduri" în loc de poduri. Să știi că e important pentru o fată să știe cum te comporți cu mama ta.

| annoyingglitterposts a răspuns:

Bună, sunt mulți în aceeași situație, chiar și eu, te înțeleg dar trebuie să lucrezi la tine, dacă consideri că asta îți stă în cale, faptul ca ești timid, și nu trebuie să fi trist pentru ce vezi pe Facebook, pentru că, de-ar fi cu adevărat fericiți, nu cred că ar am mai avea timp de postat, cunosc multe cazuri, care mimează fericirea pentru atenție pe rețelele de socializare, pace!

| MaxSpintecatorul a răspuns:

P**a sculata care nu spune o poveste nu primeste P**da

| Aron7474 explică:

Da,te înțeleg...dar eu am nevoie de incurajari ca poate prind incredere in mine, ca asta imi lipseste

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Mah prietenash-ul meu scump si drag, ca sa mergi la sala de forta de pilda sa arati mai bine se face din TIMP, ca sa mergi la un inot se face din TIMP, ca sa te apuci de un fotbal, un sport tenis se face din TIMP, or fi bune incurajarile jegosului ala care m-a jignit in ultimul hal, dar pentru tine baietash au expirat de mult, ai aproape 30 de ani, nu 18, 20 sau 22! gata la 27 depresiv si trist ma apuc de sala si de sport sa vezi ce incredere capat in mine intr-un an sunt FRESH esti nebunlaughing) TOATE SE FAC LA TIMPUL LOR, nu te-ai apucat cand trebuie acum culegi roadele

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Intelegi ce ti-am zis acolo, nu ti-o spun cu rautate, nu te-ai desteptat la timp, acum ramai asa, ce crezi tu dupa mintea ta ca se intampla daca te apuci acum de un sport sau un hobby alti anii peste astia de acum si cu posibilitatea sa nu se lege nimic de tine ( vorbesc astia de parca sportul e pentru oricine ) de vreme ce tu trebuia sa fii pus pe picioare la varsta asta cu chestiile astea

| Aron7474 explică (pentru LonelyGuy07):

Sunt persoane care s-au casatorit si la 40 de ani..nu e totul pierdut, trebuie doar sa mai ies in lume sa cunosc oameni, dar trebuie sa scap de timiditate ca dupa imi gasesc pe cineva

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Aron7474):

Tie iti lipseste afectiunea aia inocenta de dupa bloc si sari direct la insuratoare chiar daca e de la 40 de ani in sus, of doamne, oi fi familist convins, te pomeni ca la varsta aia o sa mai faci si sex ca la 20 laughing esti amuzant rau ma jur

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru LonelyGuy07):

De ce din timp? Eu nu i-am zis să facă performanță,doar să se apuce de un sport, să facă ceva, orice, să mai prindă încredere în el, poate să şi socializeze mai mult cu ocazia asta.
Jegos eşti tu pentru că stai toată ziua aici şi minți cu neruşinare de pe 100 de conturi despre viața ta, dacă îți atrage puțin atenția cineva, repede îl faci în toate felurile şi recurgi la amenințări, te victimizezi încontinuu şi mai mult decât atât, mai încerci să-i distrugi şi pe alții.Nu toți sunt o cauză pierdută aşa ca tine, împacă-te cu ideea şi du-te să vorbeşti singur de pe conturile tale, cum ți-e obiceiul. Măcar aşa nu faci rău nimănui.