| Pewtra a întrebat:

Bună TPU, sunt un băiat de 12 ani,imi place de o fată,aș vrea să-i fac ceva ma-i special pentru ea. Învăț bine la scoală și aunt activ acolo dar acasă nu fac nimic înafară de teme...
Aș vrea să-i fac ceva special deoarece mi-a schimbat viața, timpul pe care îl irosea-m acum îl petrec cu ea, m-a ajutat foarte mult.
Știți ce să-i fac mai special?
Dau Funda...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata aia nu se da in vant dupa scoala, poti sa iti pierzi sperantele daca inca mai faci teme tătă ziua.

| Pewtra explică (pentru anonim_4396):

Și ea are 10 pe linie, îi place școala ca mine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pewtra):

Atunci ai sanse.

| Cancerigen a răspuns:

Salut,

mai*, iroseam*

Pai ai putea sa ii iei o floare, sa o scoti la o plimbare, la un biliard/bowling sau sa-ti spui sentimentele printr-o scrisoare. Succes!

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Daca ii vei cumpara o floare va fi mai mult decat multumita happy multa bafta