| AncaLuiza16 a întrebat:

Tatal meu mi-a spus ca sexul anal ajuta la cresterea fundului, e adevarat?

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, dacă folosești pentru asta vinete sau dovlecei. Altfel, e bun doar ca să slăbească sfincterul anal.

| August99 a răspuns:

Incearca si vezi. Cu cat mai mare fundul cu atat mai bine nu?

| aCek1ng a răspuns:

Nu e adevarat.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Sunt doar povesti...nimic adevarat.

| kavasaki99 a răspuns:

Nu e adevarat... ai grija ce faci, iti dau seama cum se simte maicata daca afla ca tu cu tatal tau vitreg puneți ceva la cale, gandeste-te putin si la ea. mult noroc te pup

| popa07ady a răspuns:

Nu este adevarat!

| Wargasm a răspuns:

În nici un caz!

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Da ajuta dar trebuie sa stii cum sa faci aici e u secret e vb de experienta si sa stii cum eu am ajutat o fata siacuma e super multumita de ea intorc multi baieti capu dupa ea

| Connor300 a răspuns:

Dar prin exercitii fizice pentru fese.

| GeorgeAdi a răspuns:

Nu. in nici un caz, se mareste doar anusul (gaura).
Daca vrei o fermizare/marire a feselor, fund bombat trebuie sa apelezi la masaj. exista un ulei special care lucreaza muschii in profunzime.

| marocanul77 a răspuns:

Daca ne luam dupa teoria asta.....am niste vecine la vreo 60 de ani de zici ca numai anal au facut laughing
Nu e adevarat, astea sunt povestiwinking

| DavidC a răspuns:

Dar cum de a-ti ajuns la discutia asta?

| ConstantinNicu a răspuns:

Da, am penetrat o fată de 23 anal, am ejaculat în interior, și după un an avea fundul gras și bombat ca o femeie milf