| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am facut 15 ani, si vreau sa imi iau papusa gonflabila, din cauza hormonilor, ma masturbez de 2-3 ori pe zi, si am chef mult de sex.
Nu am avut iubita, si daca mi-as face iubita nu pot face sex cu ea, pentru ca astea de varsta mea nu prea vor asta.
Ce ziceti, ar fi bine sa-mi iau sau nu?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te apuci serios de un sport, ca sa-ti elimini obsesia cu sexul, care deja este excesiva si dauneaza psihicului si fizicului.
Iubitele ti le faci mai tarziu dupa 17-18 ani, cand ar fi nromal si coerct.
la 15 ani, mult sport si carte, masturbarea 1-2 ori pe saptamana, ca sa nu ajunga onanie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar reprezenta o cheltuiala inutila laughing si de asemenea o prostiei demna de un retardat, indiferent de varsta. big grin

| Elyiela a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Foarte adevarat

| SG1995 a răspuns:

Mergi la o prostitutia dacă tot e să plătești pentru sex, plătește în **** mea pentru ceva real.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

E o gluma intrebarea, ce sa faca copii azi, maine sunt liberi

| MadalinG99 a răspuns:

Ia-ti tati, daca tu asta iti doresti cine suntem noi sa te oprim?

| Jeonghyeo a răspuns:

Cine te opreste? Daca cauti sex, astepti si tu pana la 18 si te duci la curve, altceva ce sa faci

| Neneaciordables a răspuns:

Anu si carlanu

| CorneaConstantin a răspuns:

Mai bine îți iei un fleshlight crede-ma

| PurrifiedDrinkingWater a răspuns:

Fleshlight si lubrifiant