| SperantaPierduta a întrebat:

Totu' a inceput de mult. Il iubesc si mi-a dovedit ca ma iubeste si el pentru ca in ultima vreme i-am facut tot felul de faze aiurea. Dar a trecut cu vederea. El e o persoana geloasa, dar in ultimul timp e foarte. Si nu stiu de ce. Recunosc ca si eu am fost mai rece cu el. (Sunt aproape convinsa ca nu e vorba de alta fata, nu asta e problema). El zice ca face crize asa pentru ca e gelos si ii e frica sa nu ma piarda, dar eu ma gandesc uneori ca vrea sa ne despartim si nu stie cum sa imi spuna. Si de asta cauta motive de cearta. Si l-am mai intrebat asta si s-a enervat si mai rau zicandu-mi ca daca ar vrea sa ne despartim mi-ar spune. Tin sa mentionez faptul ca nu ne-am mai vazut de aproape 2 luni pentru ca el a plecat la bunici. Dar vorbim in fiecare zi. Ce sa fac? Cum sa ii dovedesc ca nu are de ce sa fie gelos? Pentru ca nu l-as insela niciodata. Chiar tin la el.

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Se poarta asa pentru ca nu te-a mai vazut de mult si ii este dor de tine. nicidecum ca ar avea ganduri sa va despartiti, stai linistita! Am trecut si eu prin asta, stiu cum e. Cand va vedeti petreceti mai mult timp impreuna, saruta`l fara motiv, asa deodata, imbratiseaza`l ori de cate ori simti nevoiahee hee.
Succes >big grin

| EuAndreia a răspuns:

Spune-i in fata ca nu are de ce sa fie gelos si va puteti intalnii intr-o zii si sa va plimbati si sa mai vorbiti si sa-i explici ca tii foarte mult la el si ca nu are de ce sa fie gelos si sai mai dai din cand in cand cate un sarut happywinking sper ca te-am ajutat. happy