| Dudulina_3201 a întrebat:

Umblu cu un baiat de 2 ani si acum dupa ce ne-am certat ultima oara mi-a zis ca nu o sa mai fie ce a fost intre noi desi de revelion ne-am sarutat. I-am zis aseara ca hai pupama si a zis ca te intinzi si am zis ca hai ma de ce esti rau si m-a pupat dar foarte scurt.De vreo 3 luni ne certam extrem de mult din prostii. Vorbeam aseara prin mesaje cu el si i-am zis ca multumesc ca esti alaturi demine si ca nu te certi cu mine si la care imi trimite mesaj :pai daca o sa fim amici asa ramane pe veci si la care l-am intrebat ca nu se poate mai mult ca amici si mi-a raspuns ca vezi ca nu merge? e mult mai bine sa fim amici. Cand am vazut aceste mesaje m-am apucat de plans si nu i-am mai raspuns si imi trimite mesaj dupa 10 minute de ce nu mai zici nimic? Si dupa aia i-am trimis ce as putea sa iti mai zic? Tot cestiu este ca plang si ma uit in gol. Dupaia m-a sunat sa ma linisteasca, dar eu tot plangeam acolo.Cred ca este pentru primadata cand dupa ce imi zice asa ceva ma suna sau incearca sa ma calmeze.Azi mi-a trimis mesaj de 3 ori sa ma intrebe ce fac =a fost si la mine (nu ne-am sarutat sau chestii din astea). Oare chiar nu mai ma iubeste? De ce nu ma lasa in pace daca nu mai ma iubeste? Cum pot sa-l apropii din nou de mine si sa-l fac sa ma iubeasca daca nu mai ma iubeste?

6 răspunsuri:
| AdiBSN a răspuns:

Wow, ce drama.

| Ravenclaw a răspuns:

1) Esti sigura ca nu mai are pe alta in afara de tine?
2)ati facut sex in astia 2 ani vreodata?
raspunde-mi la intrebarile astea si o sa pot sa te ajut

| Dudulina_3201 explică (pentru Ravenclaw):

Sunt sigura ca nu are pe alta vorbim de dimineata de cand se trezeste pana cand adormim si cand vine la mine sta vreo 5-6 ore si nu il cauta nimeni.Nu am facut sex cu el, el mi-a facut oral de 2 ori

| Ravenclaw a răspuns:

Treaba aici e nasoala rau. ori te iubeste dar are pe alta pe care o iubeste mai mult dar nu vrea sa te vada ca suferi asa ca prefera ca asta sa fie secret, ori e suparat ca nu ai acceptat (sau nu vei accepta) sa faci sex cu el si incearca sa caute ceva nou dar inca te iubeste si nu poate sa renunte la tine asa usor. sper ca am fost de ajutor big grin

| xcolectie a răspuns:

Eu zic ca nu te mai iubesti si la faza cu plansul cand te-a sunat fac pariu ca a fost un sentiment de mila gen si din asta poate nu te lasa in pace ii e frica ca pnm poate ti se intampla ceva

| Ellaa17 a răspuns:

Ravenclaw are dreptate. astea sunt niste motive de care noi fetele trebuie sa tinem cont. big grinhappy. Nu stiu ce sa zic pur si simplu intreaba.l daca e din cauza sexului sau nu. si poate ca vei afla un raspuns. succes:*