| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea gasi baieti gay adolescenti cu care sa vorbesc? Sunt si eu adolescent, exista vreun site sau grupuri pe retele de socializare?

12 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Stiu eu pe cineva, dar e peste 30 de ani, cati ani ai?

| Dismally a răspuns:

Era si pe Facebook o pagina dar nu era special pentru adolescenti, erau persoane de toate varstele.

| Dismally a răspuns:

Off-topic: Blackmetal550 vine de la genul muzical sau de la altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți-o trag eu în dos, dacă vrei.

| stefan8jk a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum te cheama pe insta ca vreau eu sa mi-a tragi

| brokxy a răspuns:

Incearca aplicatia Grindr
sau https://www.facebook.com/groups/gayromaniagayromania/

| GouDidodino a răspuns:

Cred ca e suficient decat sa postezi in aceasta privinta, te vor contacta ei

| Andra9pk a răspuns:

Pe insta vazusem. nu mai stiu exact cum se numea grupul lor, promovau lgbt-ul. Erau si fete si baieti din diferite scoli/licee.

| Lawrrrr a răspuns:

Pai vorbeste cu mine?

| Blackmetal550 a răspuns (pentru Lawrrrr):

Da-mi add pe insta " letshavefunbbyy" e adresa mea

| Xenow a răspuns:

Ai Probleme grave omule

| Autumnsparkle a răspuns:

Exista nenumărate pagini lgbt România unde poți întâlni băieți gay adolescenți, și eu cunosc câțiva, incearca sa cauți pe Instagram lgbt Romania și vei da de pagini, succes big grin