| TimpLiber a întrebat:

Urgenta. am o nevoie mare de voi. sad Pe 11 decembrie am avut primul contact sexual, dupa 2 zile mi-a venit menstruatia normala! iar luna asta nu mi-a venit deloc pana acum. dar de 3 zile am niste pete pe lenjeria intima. maronii.- rosiatice. Stiti cam despre ce ar putea fi vorba? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai mai avut contact sexual de atunci? La consultatia obligatorie ginecologica ai fost?

4 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Iuby, nu-ti fa griji, daca ai avut menstruatie luna trecuta si pin acum nu ai facut sex nu ai cum sa fii insarcinata, iar menstruatia poate si sa mai intirzie, petele astea maronii-rosiatici sunt semnalele cain curind vei fi pe stop! Fara griji, kiss Funda?

| Nikolas28 a răspuns:

O sa ai o intarziere de cateva zile. nu te speria pa

| nutzbreaker a răspuns:

Schimbari hormonale.

| TimpLiber explică:

Am avut contact sexual si dupa menstruatie!