| Colsidhdbsnss a întrebat:

Urmeaza sa fac dragoste pentru prima data cu iubita mea si mi-e teama de o chestie.Nu stiu...adica atunci cand ma masturbez, o fac odata si dupa se culca. Daca o sa imi faca oral si dupa se culca.Sau e diferit din cauza ca sunt mai excitat.Rog seriozitate...Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza excitatiei extreme/foarte intense in cazul adolescentilor poate sa apara fenomenul de surescitare si in acel caz dupa ce are loc ejacularea, deseori penisul sa-si piarda doar partial erectia incat sa ramana suficient de ''batoasa'' incat sa permita continuarea penetrarii mai ales in cazul in care vaginul este largit si bine lubrifiat. Sau ca penisul ''inmuiat'' sa reintre in erectie intr-un timp foarte scurt de cateva minute, perioada in care se practica de regula un sex oral mai mult sau mai putin necesar. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa incepi prin a excita fata si a-i obtine ei un orgasm clitoridan si apoi poti incepe partida de sex vaginal.
Sub nici o forma tu nu accepta sex oral, ca te scapi pe tine, si se duce naibii partida sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Păi și ce dacă se culcă? Așa și trebuie. Avantajul tău este că după aia, cam în juma' de oră maximum ar trebui să fie iar în erecție și gata de o nouă repriză.

| Emilian65 a răspuns:

Se culca, astepti o ora si cu un prezervativ nou incepi un nou act sexual. Repeti treaba asta pana va plicisiti amandoi de sex si ziua urmatoare o luati de la cap.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa-ti faca oral pana la ejaculare (adica sa nu ejaculezi) si intrerupi oralul inainte de ejaculare si treci la "vaginalul". Daca nu rezisti si ejaculezi, la varsta ta se ridica repede si a doua oara.

| Necunoscut112 a răspuns:

Păi şi ce vrei? E suficient un număr pentru prima dată.