| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cititi tot! Deci povestea mea de iubire a inceput acum 3 ani. Totul era foarte bine ne certam dar imediat ne impacam (eu greseam cel mai des el ma ierta) uneori fiind foarte emotiv, el chiar plangea dar tot ma ierta. Eu l-am iubit si inca simt ceva pentru el nu pot sa mi-l scot din minte. Vara trecuta vorbeam prin mesaje si cum am auzit niste zvonuri ca el o place pe alta fata am spus ca nu il mai plac (el m-a intrebat daca il plac si am zis ca nu ). S-a suparat si a zis ca oricum era cu fata respectiva. M-a mintit toata vara spunand ca e cu ea si cand ieseam in oras ii dadea flori si se uita la mine. La sfarsitul verii a zis ca a facut tot ca sa ma faca geloasa pentru ca a vazut ca eu nu ma intorc la el. L-am iertat si ne-am impacat dar el s-a schimbat mult. Nu mai era asa dragut si sensibil dupa primele 3 luni impreuna in care a fost ok a inceput sa glumeasca ca se desparte de mine si ma ignora nu mai vorbeam atat de mult si abia imi raspundea la mesaje. Doar cand i-am zis ca am cunoscut alt baiat a parut interesat de mine si am mai vorbit. Dupa alte cateva luni (2 luni) a zis ca nu ma mai place si ne despartim (cred ca motivul era ca s-a plictisit de mine pentru ca el spunea sa ii dau un pupic si eu il ignoram). Asa ca in aceeasi zi in care ne-am despartit i-a trimis o hartie aceleasi fete cu care ma mai facuse geloasa spunandu-i ca o iubeste. Ea l-a refuzat si dupa 1 saptamana el s-a intors la mine. Eu l-am refuzat deoarece in timpul in care am stat despartiti el m-a ignorat si vorbit de rau. Acum se da la fata aceea (se joaca cu ea o tachineaza) si cu mine cand vorbeste( rar) vorbeste frumos nu e nici o problema isi schimba vocea de fapt o face mai subtire laughing. Ce parere aveti despre tot ce s-a intamplat? Exista sanse sa mai simta ceva pentru mine? Ofer funda celui mai bun raspuns multumesc mult!

6 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai ce ai facut tu aici e clar semn de curva, nici cu aia nu il lasi sa fie, nici cu tine, pai lasa-l fetito sa-si traiasca viata, pe urma spuneti ca tot noi barbatii ne batem joc de voi.

| georgemandrus a răspuns (pentru Stefancalin1997):

Hihi xd asta e adevarat

| anonim_4396 explică (pentru Stefancalin1997):

Sincer daca o persoana isi bate joc de tine si apoi in a doua zi vine si spune sa va impacati tu ce ai face?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si-a batut joc de tine cum ti-ai batut si tu joc de el, nu incerca sa te scoti ca n-ai cum.

| Mak99 a răspuns:

Super baiatul, mi-a placut cum si-a schimbat atitudinea...Roata se intoarce happy

| Savantul2017 a răspuns:

Probabil ca si el simte ceea ce simti si tu. Sentimente exista intre voi dar ati dus relatia intr-o directie gresita si v-ati pierdut amandoi increderea in celalalt. Daca simti ca el este baiatul potrivit pentru tine este timpul sa pui cartile pe fata. Vorbeste cu el sincer si luati totul de la zero.