| Miriamm a întrebat:

Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati pentru ca sunt disperata.Am 15 ani si ieri am facut cu prietenul meu o prostie.Regret foarte mult...Am fost acasa la el si ne-am masturbat unul pe celalalt. El apasa foarte tare cu degetul si dupa ne-am atins organele si ne-am frecat... Dupa, eu i-am facut laba si si-a dat drumul si putyn a sarit si pe mine. vreau sa precizez ca sunt virgina, am 15 ani si sunt foarte speriata.As vrea sa stiu daca as putea sa raman insarcinata si daca as putea sa iau pilula de a 2-a zi, desi penetrarea nu a avut loc.Va rog din suflet sa ma ajutati si va multumesc din inima tuturor:*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil sa ramai insarcinata de vreme ce sperma lui a ajuns pe vulva ta. Nu poti lua pilula de a doua zi, fiindca este strict interzisa la o varsta atat de mica. Poti, insa, merge luni dimineata la un ginecolog (impreuna cu unul din parintii tai) pentru o discutie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu la 15 ani ce cauți în casa unui băiat?
Dacă nu a ejaculat aproape de vagin, nu este niciun pericol. Tu în ce perioada a menstrei te aflai?
Poți face un test de sarcină ca să te liniștești!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înainte să accepţi să mergi la el acasă şi bineînţeles, să faci acest lucru, ar fi trebuit să te gândeşti mai bine şi să comunici cu el.
Şansele de a rămâne însărcinată sunt foarte mici, aproape nule, aşa că nu ai de ce să îţi faci griji, mai ales dacă nu a ejaculat pe "muntele lui Venus", aproape de vagin. Mare grijă de acum în colo!
O zi frumoasă!

| AnnaMaria a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Nu esti gravida stai linistita deoarece nu a avut loc penetrarea.
Pa, pa.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Pt ca ti l-a frecat. de aia te doare. Fundita?

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita.happy

| Miriamm explică:

Scuzaty.ma dar am uitat sa precizez ca ma doare foarte, foarte rau clitorisul...de la ce mai este si asta?

| Justmeee a răspuns:

N-ai cum sa ramai insarcinata pentru ca nu ati avut contact sexual! Deci chill:*

| 1234567_7921 a răspuns:

Nu are nicio legatura.
Si tie de ce ti-e frica? De ce s-a intamplat sau ca ai putea ramane insarcinata? Stai linistita.nu e nimic grav.nu vei ramane insarcinata daca nu a ajuns sperma lui in vagin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stai fara grije

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si marmota ce facea? statea-n coada si-o freca?