| Leonardo111 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos spuneti-mi idea principala si personajele la urmatoarele povesti tom sawyer print si cersetor povestea unui om lenes sobieski si romanii va rog frumos am mare nevoie de ajutot dau funda va implor ajutati-ma scuze de categorie va rog e urgent

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Povestea unui om leneş : genul de copil care nu este în stare să citeasca 4-5 cărţi intr-o vară, care nu ştie cum se foloseşte virgula şi care se milogeşte pentru teme pe un site de ajutor reciproc (mai ales că temele sunt interzise).

Pune mâna şi citeşte cărţile alea.

Spor la citit