| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Buna TPU! Va rog sa nu ma luati in ras dar doresc sa va intreb ceva. Am 17 ani, am mai avut si alte relatii inainte de 9 respectiv 11 luni. Eu acum vorbesc cu o fata si luni e posibil sa ne vedem. Sunt un baiat mai special, iubesc, ofer incredere, respect, am bune manerie etc. Problema e ca nu sunt chiar asa de frumos cum ar trebui sa fiu. Am sanse cu acea fata?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, ai sanse. Tu nu te crezi un baiat frumos dar, ea poate te vede ca pe un Fat frumos. Asa ca nu pleca la intalnire cu ea, descurajat ca nu vei fi placut.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Daca ai avut 2 relatii deja clar o sa mai ai si altele! Linisteste-te!

| rapandula a răspuns:

Ii spui ca mama omida te-a inzestrat cu altceva mai bun care sa compenseze acest lucru.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Normal ca ai șanse. Frumusețea e privită diferit prin ochii fiecăruia. Curaj! Succes!