| AndreiV1111 a întrebat:

Veneam acasa de la scoala am intrat in camera si mi-am gasit fratiorul de 10 ani masurbandu-se, cum sa ii explic sau ce sa ii explic?

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

Ce sa ii explici? Ca tu esti baiat si chiar daca esti, te-ai udat ca o fetita? Din intrebarile tale, realizez ce iti mai plac baietii. Parca debea astepti sa te muiasca fratiorul tau happy

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ce să-i explici?!? lasă omul în ale lui.
Eventual spune-i ca data viitoare să încuie ușa.

| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că tu vrei de fapt să îți explice el.

| cristi10grei a răspuns:

Lasa-l sa se simpta bine e varsta la care experimenteza si el lucruri noi. ce tu nu ai facut asa?

| Kathrinex a răspuns:

Hmm... Tu câți ani ai?

| StefanIntrebare a răspuns:

Daca se masturba inseamna ca stie deja ce e!