| tim15 a întrebat:

BUNA TPU! Vi s-a intamplat vreodata sa nu fiti siguri de orientarea voastra sexuala? Sa credeti ca sunteti gay-lesbi sau bi?
Si a doua intrebare :Vi s-a intamplat vreodata sa iubiti o persoana si sa o urati in acelasi timp in aceeasi masura?

Va rog fara mistouri si dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
1.Sunt fete care m-i se par superbe, frumoase dar nu m-am indoit niciodata de orientarea mea sexuala nicio secunda.
2. Poate, doar cand sunt nervoasa.Atunci simti ca il/o urasti cu toata forta si arunci cu vorbe urate care dupa dor si raman acolo o vesnicie...

11 răspunsuri:
| Sabrina25 a răspuns:

Da, posibil ca am avut uneori ganduri ca sunt sau am fost bi. oricum este varsta la care iti pui o multime de intrabari.Si la a doua intrebare da mi s`a intamplat, cand iubeam cu desavarsire un baiat, eram incontestabil indragostita de el dar se comporta foarte urat cu mine si`l uram intr-un fel.Pana cand am aflat ca si el simte aceleasi lucruri.Dar ca razbunare pentru suferinta care mi-a provocat`o.l`am facut sa se indragosteasca de mine si i-am dat papucii.Am avut depresii din cauza lui, tendinte sinucigase.merita din toate balamalile.Acum el sufera.(scuze ca am intrat prea mult in detalii)

| AlexUnder a răspuns:

Da la adaoua intrebare zica da din toata gura mea deoarece fata pe care o iubesc o si urasc deoarece ea nu crede ca numai fetele sunt cele mai tari si din cauza asta eu cam urasc fetele chiar daca nu sunt gay subliniez

| hb a răspuns:

1.Da, cand eram mica, credeam ca-mi plac fetelelaughing
2.Da, la a doua intrebare. Am petrecut foarte mult timp cu el, si il iubesc, dar pentru ce mi-a facut/imi face il urasc. Si urasc faptul ca il iubesc, si nu pot sa-l uit.

| CryStAll_7863 a răspuns:

Mi s-a intamplat a doua varianta. a inceput asa:
eram la scoala si m-am asezat in banca cu un baiat. era amuzant si frumos si a inceput sa imi placa d el ( si da is fata). peste o saptamana statea cu alta care era noua si m-a facut femeie. imi venea sa imi explodeze capu da mi-a complimentat geanta si tot eram suparata si totusi il iubeam.

| ღByByღ a răspuns:

La prima intrebare nu mi s`a intamplat niciodata (sunt fata)...La a doua intrebare da:Imi place de un baiat si lui de mine dar l`am vazut ca a sarutat`o pe colega mea si mi-a venit sa-i dau in caapcrying

| MeMyselfI a răspuns:

Eu da la a doua intrebare

| RheaLustzig a răspuns:

1.:S recunosc ca am avut incinatii lesbiene dar m-am lasat laughing si am avut si indoieli despre orientarea mea sexuala.
2.Da,chiar in momentul de fata. Urasc baiatul ala asa de mult dar totusi il iubesc. Ciudat nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa am mancaarimi anale dupa ce am facut-o cu un coleg de banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze pentru comentariu nu l-am postat eu

| Raz11 a răspuns:

Vladd16, tu esti fata sau esti gay?

| tim15 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri si de aceea imi este foarte greu sa dau funda dar o sa o dau!