| anonim_4396 a întrebat:

vin cu tot aceeași poveste, s-au cam schimbat multe, eu și prietenul meu suntem împreuna de câțiva ani, in acești ani a rezultat și un copil, bineînțeles dorit de amândoi, la început era atât de tandru ne vorbeam orice, m-a suna sa vadă ce fac cum sunt, dar totul s-a distrus cu timpul după ce a apărut bebelușul. Vreau sa zic ca pentru copilul meu as face orice, îl iubesc mai mult ca orice pe lumea aceasta, bun, el are un prieten foarte bun din copilărie, ei bine prietenul lui a văzut cum el se comporta cu mine, cum îmi spune fa sau mai știu eu cum, băiatul asta are și el o iubita bineînțeles nici ei nu sunt căsătoriți dar au un copilaș, este proaspăt tătic și el își iubește enorm copilul, ar face orice pentru copil. A spus ca sentimentele fata de iubita lui nu mai sunt la fel ca la început, încet încet și-a făcut curaj și m-a sunat intr-o seara, am acceptat sa ies 5 minute sa îl văd in acele 5 minute m-a și sărutat, încet încet ne-am îndrăgostit unul de altul, am făcut și dragoste, știu este greșit ce fac, dar nu știu dacă mai simt ceva pentru așa zisul meu iubit. La cum se comporta cu mine am ajuns sa nu il mai agreez, este tatăl copilului bineînțeles niciodată nu am sa il privez de viața copilului dar pur și simplu il iubesc pe prietenul lui, ce pot sa fac? Scuzați Greșelile, va rog fără jigniri!

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fa ce-ti spune inima.

| alina2k18 a răspuns:

Troll laughing
Vezi poate te coafeaza nevasta aluia laughing

| Crackman a răspuns:

Ce sa faceti stati mai departe

| Maia55 a răspuns:

Părerea mea e ca v-ați grăbit sa faceți un copil. Acum ce vei face, vei divorța și vei distruge copilul? Nu e ok sa faci copil devreme și după sa-i distrugi viata. Nu știu vârstă copilului tău, dar dacă deja are peste 4 ani sa stii ca el o sa sufere cel mai mult. Amândoi va refaceți viețile iar copilul rămâne cu toată durerea asupra lui. Păcat.

| Madrdy6254andrei a răspuns (pentru Maia55):

Copilul meu are 9 luni