| Zorok a întrebat:

Vineri seara am fost la un House-Party, am ajuns la 20:30 acolo mi-am lasat paltonul si am mers intr-o sufragerie.Baiatul la care eram avea multi bani, tatal lui e investitor sau ceva de genul.Am ajuns printre primii acolo si am stat la discutie cu o fata despre sex(O colega). Incet incepe sa se umple si casa.Razvan,baiatul la care era petrecerea ma cheama sa il ajut cu lazile de bautura(avea ceva bere,tuica,afinata,visinata,kamikaze, alexandrion, etc. Oricum bautura era a lu' taicaso' iar noi am adus fiecare cate ceva eu am adus niste visinata(lichior de visine sau ceva).Am inceput cativa sa bem altii sa fumam alti sa faca sex altii discutau.Era o fata frumusica acolo si ma duc sa ma bag si eu in seama(planuiam sa mai fac si eu sex ca de, daca mai stateam o luna fara sa fac sex cred ca deveneam campion la **** rolling on the floor ) Si am inceput sa vorbim despre liceu.Ma intreaba daca fumez, eu ii raspund ca da si ma invita la o tigara afara.Iesim aman2 afara la o tigara si mergem pe o banca in curte langa casa. Dupa ce am stins tigarile vreau sa ma ridic si ma prinde de mana si imi spune sa mai stau iar eu i-am spus ca putem sta si in pat.Ea a zambit si m-a luat de mana.Ma intins in pat dar nu aveam un **** e prezervativ! M-am dus pana jos si i-am cerut lui Razvan un prezervativ(el are de toate mereu la el) mi-a dat unul si am revenit in camera.Acolo nu era nimeni,ma uit in spate nimic, in fata nimic, unde dracu putea fi? Am iesit eu cu un prezervativ intr-o mana si cu clanta in alta.Am cautat-o vreo 10 min si am realizat ca am gresit camera, fug spre camera unde era initial si cand intru ii bag o usa in cap de cred ca i va ramane semn si la nunta.Imi cer scuze dar ea ma prinde de mana si imi zice:Hai o data, nu mai pot! Eu i-am dat cateva limbute dupa care mi-am pus prezervativul si am inceput.M-a tinut vreo 10 min dupa care mi-am dat drumu'.Era 23:20 mi-am dat drumu' am mai stat putin si ne-am imbracat, sa lasam loc si altcuiva.Ne uitam pe cearceaf si am vazut ca e sange dar era imposibil ca aman2 nu eram virgini, era de la usa pe care i-am dat-o in cap.Mi-am amintit si am zis sa o duc pana la spital, dar ea a zis ca nu vrea.Am mai stat pana la 4 (timp in care am mai buat, etc.)

Acum imi tot scrie, adica WTF a fost doar asa pentru o noapte.Dar ma simt prost pentru cadoul din cap pe care i l-am lasat.Cum sa ii zic ca nu vreau o relatie dat fiind faptul ca de 4 zile am iesit dintr-una in care n-a facut sex deloc? Help FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna. Omg,frate,nu-mi vine sa cred. Ce mizerie. Sincera sa fii,sa stii ca noi fetele ne indragostim daca tipul ne-o trage bine. E o vorba mai veche si ramane indiferent in picioare. O fii genul care se ataseaza dupa ce i-ai tras-o.
Sangele o fii din cauza ca nu s-a #@!$% atat de mult incat sa ii se fii rupt de tot aia stii. Si ii s-a rupt acum,pusca mea,au fost si cazuri din astea in care tipa avea himenul mai gros.
Si de. tipa s-a atasat acum. Ar trebui sa o scoti odata afara,o tigara,o vorba,ceva,si sa ii spui ca tu nu ai vrea o relatie. Sa nu se supere,dar inca nu esti pregatit,vrei sa mai vagabontesti putin,sa te mai distrezi ar fi ok sa ii zici,sa nu creada ca totusi a fost doar #@!@#$ si atat. Fa-i cateva complimente,ca sa o impaunezi putin,sti? Sa se simta mai bine putin,sa ii ramana in cap asta. Si asa o sa inteleaga, si o sa bata in retragere. Incearca sa ii spui ca ar fi cazul sa faceti o pauza, sa numai vorbiti pentru o vreme, ca vrei sa te regasesti si ai nevoie de liniste. Daca devine obsedata, spune-i-o direct, WTF!

1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Tebuie sa ii spui simplu adevarul si gata, asta inseamna sa fii barbat