| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de un an de zile,dupa primele doua luni am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si m-a refuzat, banuiesc ca stiti ce a urmat(friendzone), dar dupa aia tot mi.a facut apropo-uri etc si am mai intrebat-o daca vrea sa mai fim impreuna si m-a refuzat(asta a fost acum 7 luni), s-a combinat cu altul si n.am mai vorbit o perioada,apoi am vorbit din nou,fiind tot ea cea care se da la mine, tot am vorbit apoi s-a combinat cu altul si acum iar a inceput sa se dea la mine si inca vorbim, deoarece nu o pot uita..sa o mai intreb daca sa fim impreuna sau sa nu?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu; trebuie doar să te combini vreo trei luni.

| Nemessys a răspuns:

Da, dar va trebui sa astepti pana se desparta de acel baiat, iar perioada asta iti zic eu ca nu o sa dureze prea mult. happy

| AndreiAndrei123454 explică (pentru Nemessys):

S-a despartit de 2 luni de el si am inceput sa vorbesc din nou cu ea

| Mussette a răspuns:

Cu tine, cu el, cu el si cu tine, iar cu tine fara el, apare si el si tot asa va decurge. Se joaca bine tipa. Ori nu stie ce vrea, ori stie ca vrea mai mult. Bafta! happy

| Panzer1945 a răspuns:

Nu ai nici un pic de mandrie in tine?!? Cauta alta fata si nu mai pierde timpul cu ametita aia. Bafta.

| CamelushxD a răspuns:

Probabil consideră ca sunteţi prieteni buni si o relaţie ar putea distruge prietenia..continuă sa vorbeşti cu ea dar nu o mai întreba ..fii doar indiferent ..chestia asta merge

| AndreiAndrei123454 explică (pentru CamelushxD):

Indiferent,adica sa vorbesc asa mai sec cu ea?

| CamelushxD a răspuns:

Nu sec. arată.i ca nu te interesează dacă va fi vreodată iubita ta sau nu. axează.te doar pe prietenie. probabil va realiza într.un final ca pe tine te vrea