| Elly63 a întrebat:

Vouă vi s-a îmtâmplat vreodată să vă purtaţi tot timpul foarte indiferent cu oricine, astfel încât de abia să observaţi persoanele redpective, dar apoi să intervină cineva în viaţa voastră, să vă îndrăgostiţi şi să vă schimbe total viaţa?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Orice este posibil! Si iubirea sincer, cu siguranta, intotdeauna te face fericit! Iti face viata roz, da, ti se schimba total viata in bine!

| Elly63 explică (pentru AliTheo18):

Sună frumos ce ai spus. Adevărul este că cineva se află mereu acolo, pentru tine. Orice ai face, orice ai spune, poţi ajunge să te îndrăgosteşti foarte tare de cineva. Până la urmă, eu cred că iubirea este subiectul principal în jocul dragostei.

| AliTheo18 a răspuns (pentru Elly63):

Multumesc si ma bucur ca nu numai eu am opinia asta. Mai ales ca nu o spun din auzite, ci din experienta. Banii te fac fericit, dar iubirea te face si mai fericit.

| Elly63 explică (pentru AliTheo18):

Cu plăcere. Şi da, exact. Ai dreptate. Iubirea aduce fericire în viaţa ta.

8 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Asa ma port mereu, sunt intr-o relatie, sunt indragostit, dar caracterul meu e acelasi.
Un ignorant, ingamfat si nesimtit.

| Randomuser2000 a răspuns (pentru Pool77):

Te a intrebat cinevA?

| Pool77 a răspuns (pentru Randomuser2000):

Putulica, treci in banca ta, pauza s-a terminat.
Din cate observi, a fost adresata o intrebare, care e problema?
Daca te-ai plictisit de ****, freaca-te de covor.

| theillusoryman a răspuns:

Până la prima parte m-ai descris perfect.Din fericire a doua parte nu se mai aplică în cazul meu.

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

Mo3