| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa adresez o intrebare fetelor si doresc sa fie sincere.La ce varsta a-ti vrea sa va pierdeti virginitatea si de ce?

Răspuns Câştigător
| Pysyqtza2012 a răspuns:

Pai eu as vrea dupa 18 ani sa-mi pierd virginitatea pentru ca acum nu mi-ar placea si nici nu-s pregatita...

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu mi-am pierdut-o la 17 si ceva, desi cand eram mai mica eram sigura ca voi ajunge la 18 ani virgina. Viata e uimitoare, fiecare o face cand se simte pregatit/a.

| mariamarybu a răspuns:

Vreau sa o păstrez pana în noaptea nuntii big grin Sa fiu sincera... nu m-as imagina fără virginitate laughing

| ДdД a răspuns:

Pentru mine nu exista o anumita varsta. Asta o sa se intample atunci cand ma simt pregatita si imi doresc acest lucru.

pa-pa

| broasca10 a răspuns (pentru ДdД):

Pregatita in ce sens?

| ДdД a răspuns (pentru broasca10):

Din punct de fizic cat si moral.

| iubesteOrezul a răspuns:

Nu exista o varsta anume. Daca esti pregatita poti sa o faci oricand. Dar sa ai grija si cu cine, pentru a nu regreta mai tarziu. Bafta!

| eevvaa a răspuns:

Cea mai buna virsta este 18 ..nui nici prea tirziu nici prea devreme..totushi depinde depinde de anturaj si persoana care o ai alaturi