| Nathalie18 a întrebat:

Vreau sa i propun sa incercam chestii noi, dar nu stiu cum sa i zic ca mi-ar placea sa ii vorbesc murdar cand facem sex. Nu stiu ce reactie ar avea si cum sa discut cu el despre acest subiect..as vrea sa stiu ce si-ar dori el doar ca nu prea imi zice..imi doresc multe chestii pe care sa le incerc dar imi e frica ca ma va crede penala..sau ca va rade..va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi se par ciudate si stanjenitoare discutiile de genul. Pur si simplu incepe sa faci ce vrei in momentul ala si vezi cum reactioneaza. Ce tot atata planificare si organizare, nu suntem la scoala sau la munca sa planificam totul

| Violleta2022 a răspuns:

Deschide subiectul fanteziilor sexuale si intreba-l pe el ce si-ar dorii....cum vede el imbunatatirea relatiei.
Dupa ce spune el ce vrea, poti spune ce vrei si tu.

| Quassaar a răspuns:

Pentru inceput propune-i sa va uitați la un film porno și vezi ce reacție are. Teoretic orice bărbat apreciază deschiderea partenerei. Fa pași mici și siguri, puțin câte puțin. Este o vorba. pofta vine mâncând...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim1207 a răspuns:

Baietilor le plac chestiile noi si propunerile incitante in pat. Discuta deschis cu el. depinde si de cat timp sunteti impreuna si probabil de asta esti rusinoasa. Fa ceea ce simti si ce vrei si vezi cum reactioneaza sigur o sa ii placa ca ai initiativa. daca nu ii place si face urat sau ceva pur si simplu cerei scuze. daca vrei sa ii vorbesti murdar in timpul actului poti sa o faci dar nu zbiera incat sa creada ca ai nevoie de un exorcist si nu de sex rolling on the floor