| cristi696969 a întrebat:

vreau sa ii mai trimit iubitei mele cate un mesaj asa din cand in cand sau sa ii mai spun ceva frumos care chiar sa o atinga la inima sa zic asa. vreau ceva scurt.nu te iubesc pentru ca stie asta, nu sa imi ziceti sa caut pe net sau spune ce simti pentru ca nu am idei.ieri seara mi-a venit o idee si i-am scris:nu esti langa mine dar esti in gandurile si inima mea...mi-e dor de tine.
vreau ceva scurt de la voi pentru ca eu nu am idei

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Ma bucur ca ti-au placut uite inca cateva

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

Daca as putea sa rearanjez alfabetul, as pune tu si eu impreuna.

Dragostea… Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o!

Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2. tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna.

Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine? Pentru ca te voi iubi in fiecare zi din viata mea.

Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine

Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit!

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

mai vrei?

5 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU...'

m-am uitat si portofel si nu aveam nimic m-am uitat in buzunar si erau doar cateva monede si m-am uitat in inima mea si te-am gasit pe tine atunci am realizat cat de mult te iubesc si cat mi-e de dor de tine

Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da.

Daca cineva iti spune 'te iubesc' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se simte. asa cum o simt eu pentru tine

mai vrei?

| cristi696969 explică (pentru powergirl):

Da da

| cristi696969 explică (pentru powergirl):

Mai merg catevalaughing. mersi

| powergirl a răspuns (pentru cristi696969):

Ma bucur ca ti-au placut uite inca cateva

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

Daca as putea sa rearanjez alfabetul, as pune tu si eu impreuna.

Dragostea… Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o!

Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2. tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna.

Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine? Pentru ca te voi iubi in fiecare zi din viata mea.

Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine

Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit!

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

mai vrei?

| krs20kriss a răspuns:

Esti raza mea de soare
ingerul meu pazitor
esti tot ce mi-am dorit de la viata
daca n-ai fi tu n-ar fi nimeni
cand nu esti langa mine simt ca mor
mai gandeste-te si tu la alte ideii sau mai cauta altundeva ..pe astea le-am primti si eu happy succes!

| Gicu00 a răspuns:

Spune-i ca numele tau pe TPU este cristi696969winking!